Nowe smartfony vivo już w Polsce!

Koncern vivo jest obecny na polskim rynku od dłuższego czasu. Jego produkty jednak nie zyskały jeszcze takiej popularności, jak chociażby sprzęt od Xiaomi, Samsunga czy od OPPO. Producent z Chin wprowadza regularnie do swojej oferty ciekawe urządzenia mające nam sporo do zaoferowania. Nie inaczej jest i tym razem. Do Polski trafiły właśnie trzy nowe smartfony vivo!

fot. vivo

vivo Y35

Smartfon vivo Y35 to najmocniejsze z całej zaprezentowanej dziś trójki. Producent postawił w jego przypadku na ekran LCD o przekątnej 6,58″ i rozdzielczości Full HD+. Częstotliwość odświeżania obrazu to tutaj 90 Hz. Sercem smartfona jest procesor Qualcomm Snapdragon 680 wspierany przez 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB przestrzeni na dane użytkownika. Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania 18 W. Przyzwoite jest również zaplecze fotograficzne. Mamy tu trzy obiektywy – 50 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix. Frontowa kamera serwuje nam natomiast rozdzielczość 16 Mpix. Cena prezentowanego smartfona to 1399 złotych.

fot. vivo

vivo Y22s

Druga z zaprezentowanych dziś propozycji to vivo Y22s. Jest to sprzęt nieco tańszy, a co za tym idzie – nieco słabszy. W jego przypadku producent postawił na ekran LCD o przekątnej 6,55″ i rozdzielczości HD+. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 680 wspierany przez 6 GB RAM i 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania 18 W. Mamy tu rozsądny zestaw aparatów – 50 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix. Frontowa kamera serwuje nam natomiast rozdzielczość 8 Mpix. Za całość trzeba zapłacić 1199 złotych.

fot. vivo

vivo Y16

vivo Y16 to ostatnia z nowości i zdecydowanie smartfon dla najmniej wymagających. Producent postawił w jego przypadku na ekran LCD o przekątnej 6,51″ i rozdzielczości HD+. Sercem smartfona jest procesor MediaTek Helio P35 wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania 18 W. Zaplecze fotograficzne jest dość skromne. Mamy tu dwa obiektywy – 13 Mpix + 2 Mpix. Frontowa kamera serwuje nam natomiast rozdzielczość 5 Mpix. Czymś co kompletnie szokuje jest funkcja bezprzewodowego ładowania zwrotnego. vivo Y16 pomoże nam np. naładować słuchawki bezprzewodowe wspierające taką funkcję. Cena to zaledwie 899 złotych.

Czytaj też: iPhone 14 z Chin do Indii

Grafika tytułowa: vivo