Nowe Samsungi sprzedają się świetnie! Producent wstrzymuje pre-ordery!

Kilka dni temu Samsung zaprezentował nam flagowe smartfony i tablety na rok 2022. Jak się okazuje, urządzenia spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów urządzeń Galaxy. Ku zaskoczeniu sceptyków, popyt na tablety koreańskiego koncernu jest tak duży, że Samsung musiał wstrzymać pre-ordery dwóch z trzech zaprezentowanych urządzeń!

fot. Samsung

Tablety jeszcze nie umarły? Samsung udowadnia, że nadal ich potrzebujemy!

Często spotykamy się ze stwierdzeniami, że tablety najlepsze lata na rynku mają już za sobą. Jak się okazuje, nie jest to do końca prawdziwe stwierdzenie. Apple nie narzeka na wyniki sprzedaży iPad’ów. Samsung natomiast rozbił bank przedsprzedażą swoich modeli z rodziny Galaxy Tab S8. Zainteresowanie nowościami jest tak duże, że koreański koncern musiał wstrzymać pre-ordery na dwa z trzech zaprezentowanych modeli!

Samsung wstrzymał zamówienia przedpremierowe na tablety Galaxy Tab S8 oraz Galaxy Tab S8 Ultra. Powodem jest ogromne zainteresowanie sprzętem. Koncern z Korei musi upewnić się, że w dobie problemów z łańcuchami dostaw będzie w stanie zrealizować wszystkie zamówienia. Na tą chwilę przedsprzedaż wstrzymana została w Stanach Zjednoczonych – gdzie zainteresowanie nowymi tabletami Samsunga jest największe. Nie wykluczone jednak, że podobna decyzja zostanie podjęta w innych krajach – w tym w Polsce.

Oto jak o całej sytuacji wypowiadają się przedstawiciele koreańskiego koncernu:

Jesteśmy zachwyceni reakcją konsumentów na naszą nową linię Galaxy Tab S8. Ze względu na ogromny popyt w ciągu ostatnich 48 godzin, wstrzymujemy zamówienia przedpremierowe na Samsung.com na Galaxy Tab S8 Ultra i Galaxy Tab S8. Pracujemy nad tym, aby zaspokoić ekscytację i zapotrzebowanie konsumentów. Bądźcie na bieżąco, aby niczego nie przegapić.

Czytaj też: Motorola Edge 30 Pro z nieoczekiwanym dodatkiem!

Miejmy nadzieję, że Samsung poradzi sobie ze spełnieniem zapotrzebowania na swoje tablety. Nowości koreańskiego koncernu prezentują się naprawdę świetnie i nie dziwię się, że wzbudziły takie zainteresowanie. Czy faktycznie zrobią zawrotną karierę na rynku? Tego dowiemy się za kilka miesięcy!

Grafika tytułowa: Samsung