Monitory HP dla biznesu i edukacji

HP, jeden z największych producentów komputerów niebawem wprowadzi do sprzedaży dwa monitory. W sierpniu dostępny będzie model konferencyjny HP E24mv G4 FHD, a miesiąc później HP M27fd USB-C idealny dla edukacji.

Monitor konferencyjny HP E24mv G4 FHD to pierwszy model z certyfikatem Zoom.  Dzięki czemu użytkownicy mają zapewnioną doskonałą jakość wideo, a wszystko to dzięki technologiom zaprojektowanym tak, aby idealnie współgrać z tym komunikatorem. Z kolei HP M27fd USB-C otrzymał certyfikat Works With Chromebook.

HP E24mv G4 FHD dla biznesu

Monitor E24mv doskonale sprawdzi się zarówno w czasie wideokonferencji w biurze, jak i w domu. Jego użytkownicy mogą zaprezentować się jak z najlepszej strony dzięki kamerze 5 MP przeznaczonej do rozmów wideo w wysokiej jakości, a niezależna opcja zmiany kąta aparatu zapewnia lepszą ostrość i pole widzenia. Ulepszone czujniki wychwytują więcej kolorów i światła, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana kamera internetowa, zintegrowana z monitorem.  Wbudowane głośniki i dwa mikrofony zapewniają bogaty, realistyczny dźwięk, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie przegapią ani słowa, a domyślnie aktywna technologia ograniczająca emisję światła niebieskiego HP Eye Ease wraz z  wygodną regulacją kąta nachylenia ekranu, zapewnia komfortowe warunki podczas nawet najdłuższych dni pracy.

Praca, nauka i zabawa z pierwszym monitorem HP z certyfikatem Chromebooka

Według danych HP 33 proc. uczniów korzysta z Chromebooków w szkole, a 37 proc. z nich pragnie mieć dodatkowy monitor dla własnego komfortu użytkowania.  Zarówno uczniowie, jak i osoby pracujące w domu oczekują niezawodnej konfiguracji, która zapewni im jak najlepsze warunki do nauki, jaki i rozrywki.

Monitor HP M27fd USB-C to pierwszy monitor z certyfikatem Works With Chromebook, który łączy się z Chromebookiem od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Certyfikat Works With Chromebook oznacza, że produkt został przetestowany przez Google, a zatem spełnienia określone wymagania dotyczące łączności, złącz wideo i zasilania. Dzięki czemu użytkownicy otrzymali bezproblemowe i kompatybilne środowisko parowania.

Monitor został zaprojektowany do pracy na Chrome OS dla pełnej funkcjonalności pakietu Google, współpracuje również z każdym laptopem z obsługą USB-C. Co więcej, umożliwia łatwe podłączenie

i zasilanie w ramach prostej konfiguracji z jednym przewodem. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję HP Eye Ease z Eyesafe certyfikowaną technologię, która redukuje niebieskie światło bez wpływu na wygląd kolorów. HP M27fd USB-C  został wykonany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – zawiera materiały pochodzące z recyklingu i tworzywa sztuczne pozyskane z oceanu (opakowanie wykonane jest w 100% z recyklingu). Po sparowaniu z innymi akcesoriami z certyfikatem Works With Chromebook , takimi jak mysz HP Wireless Mouse 220,monitor M27fd USB-C oferuje bezproblemowe połączenie i doskonałe wrażenia użytkownika z Chromebookiem.

Ceny i dostępność

•             Monitor do konferencji HP E24mv G4  będzie dostępny będzie dostępny w Polsce w sierpniu br. Ceny będą znane bliżej daty premiery.

•             Monitor HP M27fd USB-C  będzie dostępny w Polsce we wrześniu br. w cenie od 1099zł.