Nowe auta w aktualizacji Gran Turismo 7

Szef Polyphony Digital Kaz Yamauchi opublikował na Twitterze informację o nowej aktualizacji Gran Turismo 7. Fani serii mogą oczekiwać trzech nowych samochodów, które w przyszłym tygodniu trafią do gry.

Ogłoszenie i aktualizacja pojawiają się zgodnie z harmonogramem, a każda aktualizacja zawartości będzie miała miejsce w ostatnim tygodniu miesiąca. Ta lipcowa będzie czwartą z rzędu.

Społeczność serwisu GTPlanet rozgryzła już wszystkie ukryte modele. W prawym dolnym rogu widnieje Nissan Skyline Super Silhouette (1982/3), który został przygotowany na potrzeby Fuji Grand Championship Series i wykorzystywał go Masahiro Hasemi. Pojazd pojawił się w Gran Turismo 2. Na górze znajduje się Maserati A6GCS Spider, który opracował Medardo Fantuzzi dla World Sportscar Championship. Ostatnim samochodem prawdopodobnie jest Porsche 918 Spyder.

Poza trzema samochodami brak innych informacji o tym, co jeszcze może pojawić się w aktualizacji. Fani podejrzewają, że wkrótce pojawi się tor, ponieważ ostatnia runda Toyota Gazoo Racing GT Cup wciąż ma przerwę.

 Następna aktualizacja pojawi się pod koniec sierpnia. Być może będziemy musieli poczekać do ostatniego tygodnia przyszłego miesiąca, aby dowiedzieć się jakie niespodzianki szykuje wydawca.

Możliwość sprzedawania samochodów – to prawdopodobnie najbardziej oczekiwana funkcja. Tym bardziej, że pojawiła się już w planach GT7 jako nadchodząca „w niedalekiej przyszłości”.

Czytaj także: Gran Turismo 7 – recenzja symulatora wyścigów