Nowe amplitunery Denon oficjalnie!

Denon wprowadza właśnie do swojej oferty nowe amplitunery 8K. Ceniony producent zaprojektował je w taki sposób, by zapewniały niesamowite doznania słuchowe pozostając wartościową częścią zestawów kina domowego. Nowe amplitunery serwują klientom charakterystyczny dla marki Denon kunszt wykonania i unikalne, realistyczne brzmienie. Co trzeba o nich wiedzieć?

Amplitunery Denon – najważniejsze informacje

Nowości od Denona należą do kilku serii – A, X oraz S. Każde z urządzeń będzie serwowało nam unikatowe rozwiązania pozwalające na efektywne zastosowanie tego sprzętu w przypadku domowych zestawów kina domowego. Co warto wiedzieć na ich temat? Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę każdego z nowych urządzeń przygotowaną przez producenta:

A-Series

  • AVC-A1H – to najnowszy z wiodącej w swojej klasie serii A wzmacniaczy AV firmy Denon, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości kina domowego. Dzięki 15 kanałom wzmocnienia, najpotężniejszemu transformatorowi Denon, starannie dobranym podzespołom i masywnej, sztywnej konstrukcji, flagowy AVC-A1H umożliwia uzyskanie profesjonalnych wrażeń kinowych w Twoim kinie domowym. Jest to idealny wybór dla kinomanów największego kalibru, umożliwiający wypełnienie największych pomieszczeń otaczającym dźwiękiem 3D. Dzięki przyszłej aktualizacji oprogramowania A1H zyska funkcjonalność Dirac Live.

X-Series

  • AVC-X4800H – ten 9.4 kanałowy wzmacniacz AV o mocy 200 watów na kanał zapewnia zapierający dech w piersiach dźwięk 3D, który idealnie pasuje do obrazu w wysokiej rozdzielczości 8K. Dzięki dziewięciu kanałom wzmocnienia i maksymalnie czterem niezależnym subwooferom, formatom Dolby Atmos i DTS:X jak i IMAX Enhanced oraz Auro 3D, ten wzmacniacz wypełni duże pomieszczenia dźwiękiem o jakości kinowej. X4800 będzie obsługiwał funkcjonalność Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.
  • AVC-X3800H – oferując moc 180 watów na kanał, 9.4 kanałowy wzmacniacz AV Denon AVC X3800H 8K zapewnia immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D połączone z niesamowitą jakością obrazu, aby zadowolić najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego. X3800 będzie obsługiwał funkcjonalność Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.
  • AVR-X2800H / AVR-X2800H DAB – wypełnimy średniej wielkości pomieszczenia wyrafinowanym dźwiękiem dzięki temu 7.2 kanałowemu amplitunerowi AV o mocy 95 watów na kanał. Denon AVR-X2800H wyróżnia się rozbudowaną łącznością HDMI 2.1 z trzema wejściami 8K, co przekłada się na obsługę wyższej rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania. Model DAB został dodatkowo wyposażony w radio cyfrowe.

S-Series

  • AVR-S970H – oferując moc 145 watów na kanał, 7.2 kanałowy amplituner AV Denon AVR-S970H udostępnia trzy wejścia 8K, co zapewnia lepszą łączność HDMI 2.1 i umożliwia obsługę wyższej rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania.

Czytaj też: Handheld od Logitecha oficjalnie!

Informacje odnośnie cen wymienionych nowości są dostępne na stronie producenta. Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy Wy korzystacie w swoich domach i mieszkaniach z amplitunerów. Na jakie modele postawiliście?