Nowa niedroga Motorola nadchodzi!

Motorola moto e22 to nowy, niedrogi smartfon od znanego koncernu, który wkrótce będzie miał swoją premierę. Dzięki internetowym przeciekom wiemy już, czego możemy się po nim spodziewać. Czy będzie to urządzenie, które na co dzień sprawdzi się w podstawowych zastosowaniach? Sprawdźmy!

Źródło: pricebaba

Ciekawy smartfon dla oszczędnych?

Niedroga nowość Motoroli zaserwuje nam 6,5-calowy wyświetlacz LCD IPS, o częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Hz. Sercem urządzenia będzie procesor MediaTek Helio G37. Nie dysponujemy niestety informacją, jaką ilość pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej zaoferuje nam ów smartfon. Podejrzewam jednak – biorąc pod uwagę przewidywaną cenę urządzenia – że będzie to zestaw 3/32 bądź 4/64 GB.

Na plecki urządzenia trafią dwa aparaty po 16 MP każdy (najpewniej główny i szerokokątny). Na froncie widzimy nieco przestarzały już notch. Urządzenie wyposażone zostanie w baterię o pojemności 5000 mAh. Ponadto smartfon zostanie wyposażony w modem LTE, funkcję Dolby Atmos oraz złącze audio jack 3,5 mm. Smartfon sprzedawany będzie w trzech wersjach kolorystycznych: białej, błękitnej i granatowej.

Czytaj też: Powolna śmierć 3G w Polsce

Według doniesień smartfon ma zadebiutować już 16 września 2022 roku. Być może już wkrótce zadebiutuje również na polskim rynku. Wstępnie przewiduje się, że będzie to urządzenie w cenie poniżej 1000 złotych.

Grafika tytułowa: Jonas Leupe / Unsplash