Nothing Phone (2) jeszcze w tym roku?

Nothing Phone (1) to urządzenie, które przebojem wdarło się na światowe rynki. Serca użytkowników Androida zdobyło ze względu na niesamowity design oraz minimalistyczną nakładkę systemową. Jak się okazuje, następca jest już w drodze i zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Nowy Nothing Phone „bardziej Premium”?

Szef Nothing – Carl Pei – zapowiedział, że w tym roku doczekamy się kolejnej generacji Nothing Phone. O samym urządzeniu nie wiadomo jeszcze praktycznie nic. Dowiedzieliśmy się jedynie, że ma być on w swojej formie „bardziej Premium”, niż poprzednik. Oznaczać to może zarówno wykorzystanie lepszej jakości materiałów w procesie produkcji, jak i zastosowanie mocnych podzespołów.

Na razie jednak nowa na rynku marka nie budzi takiego entuzjazmu, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Mimo, że Nothing ma w swojej ofercie wyłącznie jednego smartfona, producentowi nadal nie udało się go zaktualizować do Androida 13, co jest bardzo negatywnie odbierane przez fanów marki, jak i osoby, które wydały swoje pieniądze na wspomniane urządzenie.

Czytaj też: Składany iPad w drodze?

Nothing musi postawić więc nie tylko na lepsze wykonanie i hardware, ale i na większą płynność udostępniania aktualizacji dla swoich produktów. To będzie czynnik decydujący w walce o klienta w 2022 roku.

Grafika tytułowa: Nothing