Nothing Phone (2) – co o nim wiemy?

Nothing Phone (2) to bardzo wyczekiwany smartfon ze względu na to, jak ciepło został przyjęty na rynku jego poprzednik. Urządzenie zadebiutuje jeszcze w tym roku i – jak zapewnia producent – będzie dość intensywnie promowane m.in. na rynku amerykańskim. Co wiemy na jego temat już w tej chwili?

Nowy smartfon Nothing pozytywnie zaskoczy?

Najnowsze przecieki zdradzają nam pewne informacje na temat smartfona Nothing Phone (2). Wiadomo już, że ma być to urządzenie dające nam odczucie obcowania z klasą Premium. Nieoficjalnie mówi się o tym, że sercem będzie tu flagowy Snapdragon wspierany przez aż 12 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika natomiast wygospodarowane zostanie 256 GB wbudowanej przestrzeni dyskowej.

Obraz ma być wyświetlany na ekranie AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Niestety przecieki nie wskazują na przekątną tej matrycy. Nie mówią nam też zupełnie nic na temat domniemanego zestawu aparatów, który mógłby trafić na pokład Nothing Phone (2). Myślę jednak, że jeśli pozostałe parametry mają być topowe, to i możliwości fotograficzne będą reprezentowały najwyższą półkę.

Czytaj też: OnePlus i Hans Zimmer nawiązują współpracę!

Premiery nowego Nothing Phone spodziewamy się w trzecim kwartale tego roku. Bliżej tego okresu powinna nam się nieco bardziej wyklarować pełna sylwetka nadchodzącego smartfona. Czekacie z niecierpliwością?

Grafika tytułowa: Nothing