Niesamowita promocja na HBO Max! Jak z niej skorzystać?

HBO Max zadebiutowało na polskim rynku w marcu i od razu zyskało ogromną sympatię fanów filmów i seriali nad Wisłą. Wiele osób porzuciło dla tej usługi Netflixa – i wcale się temu nie dziwię. Na HBO Max mamy bowiem o wiele ciekawszą ofertę za – o połowę mniejsze pieniądze. Tegoroczny debiutant chce do tego stopnia zdobyć nasze serca, że przygotował niesamowitą ofertę dla tych osób, które z jakiegoś powodu zrezygnowały z opłacania abonamentu.

Z takiej promocji aż żal nie skorzystać!

HBO Max już w dniu premiery na polskim rynku zaoferowało nam promocję na abonament. Gdy zdecydowaliśmy się na przedłużenie subskrypcji usługi w tamtym czasie lub założenie nowego konta – otrzymaliśmy możliwość opłacania HBO Max w miesięcznej kwocie 19,99 złotych. To spory upust w stosunku do regularnej, comiesięcznej opłaty wynoszącej 29,99 złotych. Oczywiście obecnie możemy także skusić się na jednorazową opłatę roczną, która jest atrakcyjna i wynosi 234,99 złotych (to o ponad 100 złotych mniej, niż gdy decydujemy się na płacenie co miesiąc!).

Jeśli i to dla Was zbyt dużo, lub po prostu chcecie zaoszczędzić, a wcześniej opłacaliście abonament HBO Max i z niego zrezygnowaliście, to serwis zachęca Was do powrotu. Koniecznie sprawdźcie swoją skrzynkę mailową! Może w niej pojawić się wiadomość z linkiem pozwalającym na korzystanie z HBO Max w cenie 14,99 złotych miesięcznie! Musicie jedynie wnieść roczną opłatę w wysokości 179,95 złotych. Promocja trwa do 31 marca 2023 roku i jest naprawdę zachęcająca!

„Oferta ważna od 1 kwietnia 2022 r., dostępna tylko dla osób, które były abonentami usługi oznaczonej jako HBO Max i nieposiadających już aktywnej subskrypcji. Oferta dostępna tylko na stronie hbomax.com. Uprawnieni, byli abonenci HBO Max, którzy skorzystają z tej oferty promocyjnej, otrzymają zniżkę równą pięćdziesięciu procent (50%) wartości miesięcznego abonamentu HBO Max za okres 12 miesięcy. CENA SUBSKRYPCJI ZA CAŁY OKRES 12 MIESIĘCY WRAZ ZE ZNIŻKĄ ZOSTANIE POBRANA W MOMENCIE SKORZYSTANIA Z OFERTY. Aby zasubskrybować HBO Max, musisz mieć ukończone 18 lat. Aby skorzystać z tej oferty, należy użyć kodu promocyjnego najpóźniej do 31 marca 2023 r. Jeżeli skorzystasz z oferty, wyrażasz zgodę na uzyskanie natychmiastowego dostępu do HBO Max i utratę prawa odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia zakupu subskrypcji oraz uzyskania zwrotu pieniędzy. Po wygaśnięciu 12-miesięcznego okresu subskrypcji ze zniżką, subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co miesiąc według obowiązującej w tym czasie miesięcznej ceny subskrypcji, chyba że anulujesz ją przed odnowieniem. Aby anulować subskrypcję, wejdź do Subskrypcja w ustawieniach HBO Max. W przypadku anulowania subskrypcji przed jej odnowieniem będziesz miał nadal dostęp do usługi do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Z oferty można skorzystać wyłącznie raz. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi lub bezpłatnymi okresami. Plany subskrypcji są niezbywalne. Warunki na: hbomax.com.”

Czytaj też: Odświeżą pasek zadań w Windows 11! Tylko po co?

Dajcie koniecznie znać który serwis VOD jest Waszym ulubionym. A może dopiero zastanawiacie się, który wybrać? Konkurencja na polskim rynku jest coraz silniejsza, dlatego podjęcie decyzji wcale nie jest łatwe! Być może promocja HBO Max przekona Was do oferty tego usługodawcy!