Next-genowy Wiedźmin 3 wygląda obłędnie!

Next-genowa aktualizacja dla gry Wiedźmin 3, poprawiająca oprawę graficzną oraz delikatnie – mechanikę rozgrywki – została zapowiedziana już jakiś czas temu. Od tego czasu do sieci trafiają materiały prezentujące nam to, jak zmieni się lubiana produkcja. I trzeba przyznać, że będą to zmiany bardzo pozytywne!

fot. CD Projekt Red

Nowe zrzuty z Wiedźmina w sieci

Twórcy zapowiedzieli, że nowe rozwiązania zostaną wprowadzone do gry w ramach darmowej aktualizacji. Otrzymają ją wszystkie osoby, które kupiły Wiedźmina 3. Co więcej – owa aktualizacja ma mieć swoją premierę już za kilka dni – 14 grudnia. Zapowiadają się nam więc święta, podczas których będziemy odkrywać lubianą grę na nowo. Mam nadzieję, że deweloperzy przygotowali dla nas smaczki, dzięki którym Wiedźmin 3 jeszcze długo będzie nas zachwycał.

Tymczasem wierni fani czekają także na remake pierwszej części sagi oraz na zupełnie nowy projekt, na który mają składać się trzy duże gry AAA. Ma być to zupełnie nowa saga, być może z nowym bohaterem/bohaterką. Liczę na to, że niesamowity klimat uniwersum zaprojektowanego przez CD Projekt Red zostanie podtrzymany i że będzie to pigułka na niesmak pozostający po miernej, netflixowskiej adaptacji prozy Sapkowskiego.

fot. CD Projekt Red

Czytaj też: To koniec Wiedźmina dla smartfonów

Dajcie koniecznie znać, czy ponownie dacie się wciągnąć do świata gry Wiedźmin 3. Sam zamierzam w wolnym czasie sprawdzić co nowego wprowadza aktualizacja i jaki ostatecznie będzie miała wpływ na rozgrywkę. Na pewno podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Grafika tytułowa: CD Projekt Red