NAVITEL RC3 PRO – wideorejestrator samochodowy z trzema kamerami!

Firma NAVITEL – dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator, model RC3 PRO. Charakteryzuje się możliwością potrójnego nagrywania obrazu oraz szeroką gamą dodatkowych funkcji pomocnych w podróży.

Wszechstronny i nowoczesny wideorejestrator!

NAVITEL RC3 PRO to bardzo wszechstronna i nowoczesna kamera samochodowa, której zadaniem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa w podróży. Sprzęt został wyposażony w trzy kamery – przednią, wewnętrzną oraz tylną. Kamera przednia o kącie widzenia obiektywu 135° nagrywa w rozdzielczości Full HD 1920×1080 pikseli, w 30 kl./s., a za wysokiej jakości filmy odpowiada sensor optyczny GC4653 (2K). Kamera wewnętrzna 110° wraz z sensorem F37 oraz diodami IR (podczerwień) zapewniają nagrywanie wideo nawet w ciemności. Kamera wewnętrzna ma opcję odpięcia od korpusu kamery głównej. Tylna kamera o kącie 106° rejestruje również w rozdzielczości Full HD 1920×1080 pikseli, w 30 kl./s., zachowując wysoką jakość materiałów dzięki sensorowi GC2053 (Night Vision). Wszystkie nagrania zapisywane są na karcie pamięci o pojemności do 128 GB. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada procesor MSTAR 8629Q.

Kamera wyposażona została w ekran dotykowy o przekątnej 3,16”, który umożliwia podgląd nagrań, a także zmianę ustawień kamery. Na ekranie wyświetlane są także informacje o prędkości jazdy, ostrzeżenia o fotoradarach i innych obostrzeniach na drodze, dostarczane poprzez moduł GPS. RC3 PRO został wyposażony również w Wi-Fi, który umożliwia połączenie wideorejestratora ze smartfonem i zarządzanie nim z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej Navitel DVR Center.

Wśród funkcji urządzenia uwzględniono bardzo przydatny tryb parkingowy. Aby działał on skutecznie i prawidłowo, konieczne jest podłączenie wideorejestratora do stałego źródła zasilania poprzez adapter NAVITEL SMART BOX MAX. Jako alternatywę dla klasycznej baterii producent zastosował superkondensator. Podtrzymuje on zasilanie i jest odporny na warunki zewnętrzne (upał, mróz), czy też podczas wypadku, gdy zasilanie zostanie odłączone. Charakteryzuje się długą żywotnością i dużą pojemnością przy zachowaniu niewielkich wymiarów.

„Na rynku wideorejestratorów samochodowych działam od ponad 8 lat i bacznie obserwuję systematyczny rozwój technologiczny tych urządzeń. Popularne kamerki do auta oferują coraz lepsze parametry, wyższą jakość zapisu video oraz szereg funkcjonalności dodatkowych. Navitel RC3 PRO to świetny przykład urządzenia najnowszej generacji, oferującego wiele możliwości oraz wysoką jakość w nowoczesnej i dyskretnej formie obudowy. Funkcja rejestrowania obrazu video z trzech obiektywów jednocześnie gwarantuje niemalże panoramiczny monitoring pojazdu nie tylko podczas jazdy, ale również w trakcie postoju. Sądzę, że RC3 PRO zdobędzie uznanie użytkowników, którym zależy na kompleksowym monitoringu swojego samochodu” – Dawid Lorenz, właściciel sklepu wideorejestratory24.pl.

Czytaj też: Aktywność na świeżym powietrzu – propozycje na wiosnę

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: tylna kamera, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, czytnik kart pamięci, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapami 47 krajów. NAVITEL RC3 PRO dostępny jest w specjalistycznym sklepie internetowym wideorejestratory24.pl oraz w sieci sklepów Media Expert. Sugerowana cena urządzenia to 999 złotych. Jeśli zdecydujecie się na zakup – zdecydowanie nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto!

Źródło: informacja prasowa