Najwyższy poziom higieny z odkurzaczem marki Hoover

Sprzątanie to codzienność każdego z nas. Warto zatem wybierać takie urządzenia, które będą ułatwiać pracę i zapewniać komfort użytkowania. Dbałość o precyzyjne oczyszczenie każdej powierzchni, automatyczne dostosowanie poziomu mocy odkurzania, wymienne końcówki, specjalny filtr zatrzymujący alergeny i bakterie, a także wygodne, higienicznie użytkowanie – taki właśnie jest odkurzacz Hoover Energy 500 HE722PET 011. Jak jeszcze urządzenie sprawi, że sprzątanie będzie łatwiejsze?

fot. Hoover

Precyzyjna czystość

H-ENERGY 500 został stworzony do pracy w każdych warunkach. Bezpiecznie oczyścisz panele, drewniane podłogi, dywany, a miękka szczotka i filcowe kółka zadbają o to, byś mógł precyzyjnie odkurzać wrażliwe powierzchnie bez obawy o zarysowania lub jakiekolwiek uszkodzenia. Odkurzacz doskonale poradzi sobie z każdym zadaniem, gwarantując najwyższą dbałość o czyszczoną powierzchnię i doskonałą pielęgnację. Dodatkowo, dzięki funkcji trybu AUTO, H-ENERGY 500 automatycznie dostosuje poziom mocy, by sprzątanie domu było jeszcze łatwiejsze i bardziej precyzyjne. Gdy czujnik wykryje, że podłoga jest zakurzona lub mocno zabrudzona, zwiększa moc ssania, a jeśli ​​czyszczona powierzchnia jest już czysta, moc automatycznie się zmniejszy.

Właściciele psów i kotów mogą być również spokojni. Od teraz usuwanie sierści z kanap, łóżek, krzeseł i dywanów będzie znacznie łatwiejsze za pomocą niezwykle skutecznej mini turboszczotki. Odkurzacz Hoover zadba o doskonałą symbiozę między wszystkimi domownikami, czyniąc domową przestrzeń wolną od kurzu i sierści. Co więcej, urządzenie posiada specjalny filtr EPA E12, który opracowany został z myślą o alergikach i astmatykach. Skutecznie zatrzymuje alergeny i bakterie, zapewniając doskonałą jakość reemitowanego powietrza, a worek EPA na kurz zredukuje nieprzyjemne zapachy.

Maksymalny komfort użytkowania

H-ENERGY 500 został zaprojektowany tak, by osiągać doskonałe efekty sprzątania na wszystkich powierzchniach, przy niskim poziomie hałasu, wynoszącym jedynie 69 dBA. Praca odkurzacza jest tak cicha, że sprzątanie nie będzie zakłócać spokoju zarówno domowników, jak i sąsiadów, bez względu na porę odkurzania. Dzięki temu, że odkurzacz ma bardzo duży zasięg, możesz bez problemu posprzątać całe mieszkanie bez konieczności zmiany źródła prądu. Odkurzysz wszystkie pomieszczenia wraz z sufitami, schodami i każdym domowym zakamarkiem, ponieważ pozwoli Ci na to przewód o długości aż 6 metrów i teleskopowa rura. Pełny zakres ruchu węża, czyli obrót o 360°, zapewnia wyjątkową zwrotność, elastyczność i swobodę w działaniu. Możesz zatem odkurzać bez żadnych ograniczeń, docierając do wcześniej niedostępnych miejsc.

A żeby sprzątanie było jeszcze sprawniejsze, wszystkie akcesoria możesz mieć zawsze pod ręką, ponieważ dostępne są one bezpośrednio w korpusie odkurzacza.  W ten sposób oszczędzasz miejsce, czas i unikniesz ich zgubienia.  A po zakończeniu sprzątania w prosty i higieniczny sposób wymienisz worek – bez kontaktu z kurzem i bakteriami. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi, szczelny worek można szybko i wygodnie wyjąć, korzystając ze specjalnego uchwytu, a następnie po naciśnięciu przycisku wyrzucić go bez niepotrzebnego bałaganu. Worek na kurz o pojemności 3,5 litra gwarantuje swobodę sprzątania przez bardzo długi czas, bez obaw o konieczność częstej wymiany. Dla maksymalnej wygody już na samym początku użytkowania, integralną częścią podstawowego wyposażenia są 3 worki.

Czytaj też: Eko-zmywanie ze zmywarką Candy Brava!

Z Hoover H-ENERGY 500 HE722PET 011 odkurzanie nabierze nowego, higienicznego wymiaru. Cena odkurzacza w oficjalnej dystrybucji to 699 złotych. Obecnie jednak, m.in. w RTV Euro AGD można kupić go w promocji za 559 złotych.

Grafika tytułowa: Hoover