Motorola Moto Tab G70 odsłania swoje tajemnice!

Motorola Moto Tab G70 to najnowszy tablet w ofercie koncernu pozostającego pod auspicjami Lenovo. Według założeń producenta urządzenie ma zdobyć serca osób poszukujących niedrogiego sprzętu do codziennego użytku. Sprawdźmy zatem co nowość z literką „M” na obudowie ma do zaoferowania potencjalnym nabywcom.

Motorola Moto Tab G70 to solidny tablet dla mniej wymagających

Motorola Moto Tab G70 oferuje użytkownikowi ekran LCD 2K IPS o przekątnej 11 cali. Sercem tabletu jest procesor MediaTek Helio G90T wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci na dane. To solidna podstawa w przypadku urządzenia, które ma nam służyć do przeglądania stron internetowych oraz konsumpcji treści multimedialnych. Tablet zasilany jest akumulatorem o pojemności 7700 mAh z możliwością ładowania z mocą 20W.

Tablet nie jest wygodnym narzędziem do wykonywania zdjęć. Producent wyposażył go jednak w główną matrycę o rozdzielczości 13MP oraz kamerkę do rozmów wideo i ewentualnych selfie o rozdzielczości 8MP. Warto wspomnieć także o tym, że omawiany tablet charakteryzuje pyło- i wodoszczelność o wartości IP52. Dzięki temu nie musimy się martwić, że zachlapiemy sprzęt przypadkiem kawą lub herbatą. Nie powinny też być mu straszne drobne opady deszczu. Sprzęt pracuje pod kontrolą Androida 11.

Czytaj też: Kolejne nowości zmierzają do Windows 11! System będzie ładniejszy?

Niestety w tej chwili nie wiemy, czy tablet trafi na polski rynek. Musimy więc poczekać na oficjalne informacje odnośnie dostępności urządzenia nad Wisłą. Jeśli Motorola Moto Tab G70 zostanie odpowiednio wyceniona, to może znaleźć całkiem spore grono entuzjastów.