Motorola Moto G22 oficjalnie!

Motorola Moto G22 to najnowszy niedrogi smartfon od znanego producenta, który zaoferuje nam ciekawą specyfikację przy zachowaniu korzystnej ceny. Ponadto w jego przypadku koncern pozostający pod zarządem Lenovo może pochwalić się kilkoma interesującymi rozwiązaniami. Zobaczmy, co nowa „Motka” ma nam do zaoferowania!

fot. Motorola

Motorola Moto G22 – spore możliwości w rozsądnej cenie!

Motorola Moto G22 wyposażona została przez producenta w ekran LCD o przekątnej 6,5″ i rozdzielczości HD+. Warto zaznaczyć, że jest to matryca o odświeżaniu 90 Hz. Sercem tego niskobudżetowego smartfona jest procesor MediaTek Helio G37 wspierany przez 4 GB RAM oraz 64/128 GB przestrzeni dyskowej na dane użytkownika (w zależności od wersji).

Na zestaw aparatów Motoroli Moto G22 składają się: główny o rozdzielczości 50MP, ultraszerokokątny o rozdzielczości 8MP, czujnik głębi 2MP i obiektyw makro 2MP. Do wykonywania zdjęć selfie i prowadzenia wideorozmów posłuży kamerka o rozdzielczości 16MP. Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh z ładowaniem 15W.

Czytaj też: Konferencja Apple zapowiedziana!

Motorola Moto G22 dostępna będzie w Polsce w wersji 4/64 GB i sprzedawana będzie we wiodących sklepach z elektroniką. Cena jaką nam przyjdzie zapłacić za tą nowość to 799 złotych.

Grafika tytułowa: Motorola