Konferencja Apple zapowiedziana!

Od jakiegoś czasu po sieci krążyły pogłoski związane z domniemaną datą premiery nowych urządzeń. Dziś jednak koncern z Cupertino przekazał nam oficjalne informacje w tej kwestii. Gigant przedstawi nam swoje nowości już za tydzień – 8 marca.

Jakie nowości szykuje dla nas Apple?

Apple zaprezentuje nam za kilka dni naprawdę ciekawe nowości. Przede wszystkim powinniśmy się nastawić na premierę iPhone SE kolejnej generacji, wyposażonego w mocniejszy procesor, udoskonalony aparat oraz modem 5G. Poza tym liczymy na premierę 13-calowego MacBooka Pro wyposażonego w premierowy procesor Apple M2.

Koncern z Cupertino najpewniej przedstawi nam także odświeżonego iPada Air z ulepszonym zestawem kamer, procesorem A15 Bionic oraz wsparciem dla szybkiego Internetu mobilnego w technologii 5G. Wielu fanów Apple liczy jednak także na to, że gigant zaskoczy nas jeszcze jakimś dodatkowym produktem, który wcześniej nie został zapowiedziany.

Czytaj też: Wear OS kontra watchOS – który system wybrać?

Jestem pewien, że Apple przygotuje niesamowity spektakl, w trakcie którego będzie chciało nas przekonać do swoich nowości. Mam nadzieję, że Amerykanie zaprezentują nam sprzęt, który zrobi na nas piorunujące wrażenie.

Grafika tytułowa: Rubén Menárguez / Unsplash