Motorola Edge 40 Pro zdradza swoje tajemnice!

Motorola X40, która na stary kontynent trafi jako Motorola Edge 40 Pro zdradza nam coraz więcej informacji na swój temat. Już teraz wiemy, że będzie to piekielnie mocny smartfon, który rzuci wyzwanie tuzom rynku – Samsungowi i Xiaomi. Jakie dane na temat flagowca wyciekły do sieci tym razem?

Motorola nie pójdzie na kompromisy!

Omawiany smartfon zostanie wyposażony w ekran OLED o przekątnej 6,67″, rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania aż 165 Hz. Matryca zaoferuje wsparcie dla HDR10+. Sercem smartfona będzie procesor Snapdragon 8 Gen 2. Wspierać go będzie do 12 GB RAM i do 512 GB pamięci na dane. Bateria będzie miała 5000 mAh pojemności. Zaoferuje nam ponadto ładowanie z mocą do 67 W. Warto wspomnieć również o wsparciu dla Dolby Atmos i pyło- oraz wodoodporności na poziomie IP68.

Zaplecze fotograficzne ma być satysfakcjonujące. Producent postawi na trzy obiektywy na „pleckach”: główny 50 MP, ultraszerokokątny 50 MP oraz teleobiektyw 12 MP. Do prowadzenia rozmów wideo oraz wykonywania selfie posłuży frontowe oczko o rozdzielczości 32 MP. Myślę więc, że o możliwosci w zakresie foto/wideo nowej flagowej Motoroli możemy być całkowicie spokojni.

Czytaj też: Nowa polityka OnePlusa dotycząca aktualizacji!

Premiery nowej Motoroli na rynku europejskim powinniśmy się spodziewać już w przyszłym roku. Ów smartfon z pewnością nie będzie tani. Oby jego cena nie zbliżyła się niebezpiecznie do bariery 5000 złotych. Oczywiście gdy tylko pojawi się taka możliwość – będziemy dla Was testować Motorolę Edge 40 Pro.

Grafika tytułowa: Motorola