Tablet z Androidem teraz z Twoim kontem WhatsApp!

WhatsApp to zdecydowanie jeden z najważniejszych i najpopularniejszych komunikatorów internetowych dostępnych dla wiodących systemów operacyjnych. W przypadku Androida do tej pory rozwiązanie dostępne było na pokładzie smartfonów. Teraz natomiast uzyskujemy możliwość logowania się na nasze konta również w przypadku tabletów!

Wygodne korzystanie z komunikatora już o krok!

W drodze jest już specjalna wersja komunikatora WhatsApp dedykowana tabletom. Dzięki niej możliwe ma być logowanie się na to samo konto, z którego korzystamy w przypadku smartfona na urządzeniach z Androidem o przekątnej większej, niż 7″ (nie będzie konieczne zakładanie nowego konta). Takie rozwiązanie ma zapewnić nie tylko większą produktywność, ale i po prostu wygodę podczas kontaktów na szczeblu prywatnym, bądź też służbowym.

Nowe rozwiązanie powinno zostać udostępnione już wkrótce. Obecnie prowadzone są beta testy, które mają doprowadzić do maksymalnego dopracowania WhatsAppa dla tabletów – po to, by służył nam w ich przypadku absolutnie bezproblemowo. Myślę, że to kwestia kilku tygodni, by rozwiązanie było w 100% gotowe i by wystartowało jego wdrożenie na skalę globalną.

Czytaj też: Nowa polityka OnePlusa dotycząca aktualizacji!

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy na co dzień używacie tabletów i czy korzystanie z Waszego konta na WhatsApp w ich przypadku będzie dla Was sporym udogodnieniem. Gdy tylko rozwiązanie zostanie udostępnione oficjalnie, będziemy Was informować!

Grafika tytułowa: Adem AY / Unsplash