Mobilny głośnik Hama oferuje przestrzenny dźwięk na każdą imprezę

Sprzęt może grać nawet do 16 godzin, i został zaprojektowany tak, by z miejsca obalić zarzuty o brak basu.

Hama, niemiecki producent sprzętu audio, uzupełnił swoją ofertę o mobilny głośnik w niewygórowanej cenie, który mimo niewielkich gabarytów ((wymiary 25,2 x 16,6 x 10 cm,  waga 580 g) powinien idealnie sprawdzić się na imprezach w domu czy w plenerze dzięki dwóm przygotowanym w tym celu trybom użytkowania. Między trybami przełącza się pojedynczym przyciskiem, zaś główna różnica polega na różnym rozmieszczeniu akcentów niskich i wysokich tonów.  

Czytaj też: Fresh N Rebel Soul – stylowy głośnik Bluetooth w Twoim domu!

Hama Pipe 2.0 oferuje dźwięk rozchodzący się w 360° w całym pomieszczeniu. Moc 24 watów w zupełności wystarcza, żeby wypełnić muzyką całe mieszkanie. Zestaw dwóch głośników da się sparować ze sobą poprzez Bluetooth, umieścić je na przyjęciu w dowolnych miejscach i uzyskać prawdziwy efekt stereo. Producent pomyślał też o wbudowanym mikrofonie, dzięki czemu w przypadku połączenia telefonicznego w zasięgu użytkownika jest swobodne prowadzenie rozmów.

Głośnik paruje się ze smartfonem, tabletem czy laptopem za pomocą modułu Bluetooth 5.0, a jego zakres działania wynosi 10 m. Litowo-jonowa bateria o pojemności 2000 mAh wystarcza nawet na 16 godzin ciągłego użytkowania, co oczywiście zależy od ustawionego poziomu głośności. Do pełna da się ją naładować poprzez dołączony obustronny kabel USB-C, co zajmuje około 4 godziny. O stanie naładowania informuje wyświetlacz z migającymi diodami LED. Głośnik można podłączyć również do urządzenia wyjściowego za pomocą dołączonego do zestawu kabla 3,5 mm jack. Hama Pipe 2.0 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej, a jego cena to 329 zł.