Fresh N Rebel Soul – stylowy głośnik Bluetooth w Twoim domu!

Głośniki bezprzewodowe w ostatnich latach zdecydowanie zyskały na popularności. Możemy połączyć je za pośrednictwem Bluetooth z naszymi smartfonami, tabletami bądź laptopami i w ten sposób poprawić jakość odtwarzanego przez nie dźwięku. Prosto z Holandii przyjechało do nas najnowsze dziecko koncernu Fresh N Rebel – głośnik Soul. Jak sprawuje się na co dzień? Czy będzie wartościowym rozszerzeniem możliwości naszych urządzeń mobilnych? Mogliśmy sprawdzić ten sprzęt przedpremierowo dzięki uprzejmości producenta!

Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania!

Fresh N Rebel Soul trafia do nas w charakterystycznym dla Holenderskiego producenta opakowaniu. Już na starcie można odnieść wrażenie, że nie mamy do czynienia z chińskim urządzeniem „no-name”, jakich pełno na rozmaitych serwisach aukcyjnych, tylko z pełnowartościowym produktem znanej marki. Wraz z głośnikiem otrzymujemy kabelek USB-C przeznaczony do ładowania urządzenia, oraz kabelek mini-jack, dzięki któremu sprzęt możemy połączyć także z urządzeniami nie oferującymi łączności Bluetooth.

Sam głośnik cechuje bardzo wysoka jakość wykonania. Jego ramka wykonana została z plastiku. Wszystkie przyciski, jak i osłona portów wykonane są natomiast z elementów gumowych. Front i tył urządzenia pokryty został specjalną, wytrzymałą tkaniną określaną przez producenta jako „sandwich”. Dzięki przemyślanej konstrukcji Soul spełnia standardy IPX5, a więc jest odporny na przypadkowe zachlapania i zalania. Złącza USB-C i mini-jack zostały ukryte pod dedykowaną zaślepką w celu ochrony przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Wzornictwo samego głośnika jest dosyć uniwersalne i z pewnością będzie stanowił on ozdobę każdego mieszkania – niezależnie od tego, czy zostało urządzone w bardziej klasycznym, czy też nowoczesnym stylu. Fresh N Rebel Soul dostępny jest w wielu odmianach kolorystycznych, takich jak Silky Sand, Dried Green, Safari Red, Deep Mauve, Dive Blue, Brave Bronze, Storm Grey.

Satysfakcjonujący czas pracy i…

Głośnik Fresh N Rebel Soul został wyposażony w wytrzymałą baterię. Producent szczyci się tym, że urządzenie może raczyć nas muzyką przez okrągłe 15 godzin. Muszę przyznać, że udawało mi się osiągać taki czas pracy. Naładowanie akumulatorka wbudowanego w głośnik trwa natomiast 2,5 godziny. Ponadto nie sposób nie wspomnieć o tym, że Soul posiada wbudowany mikrofon. Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie rozmów telefonicznych za jego pośrednictwem. Podczas testowych rozmów bardzo dobrze wypadała komunikacja z moim rozmówcą. Zawsze słyszał mnie on głośno i wyraźnie. Do sterowania odtwarzaniem muzyki posłużą przyciski umieszczone na górnej ramce głośnika.

Najnowszy produkt koncernu Fresh N Rebel fantastycznie radzi sobie z odtwarzaniem muzyki. Dźwięk z niego płynący jest czysty i klarowny. To zasługa obecności na pokładzie urządzenia dodatkowego głośnika wysokotonowego i dużego przetwornika basowego. Fresh N Rebel Soul bez problemów posłuży nam do odtwarzania zarówno łagodnej muzyki relaksacyjnej, muzyki poważnej, utworów bardziej tanecznych, czy też ciężkiej muzyki metalowej. Warto wspomnieć również o tym, że możemy sparować ze sobą dwa głośniki Soul i dzięki temu uzyskać efekt stereo.

Podsumowując…

Fresh N Rebel Soul będzie ciekawą propozycją dla wszystkich osób poszukujących ładnego i funkcjonalnego, uniwersalnego głośnika Bluetooth. Zdecydowanie zapewni Wam wysoką jakość odtwarzanego dźwięku, a także pozwoli na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Zwiększona odporność na zalanie pozwoli na wykorzystanie głośnika także podczas imprez na wolnym powietrzu, bez obaw o uszkodzenie sprzętu chociażby w wyniku niespodziewanych opadów deszczu. Na stronie producenta urządzenie wycenione jest na 129,99 euro. Czekamy jeszcze na premierę na polskich półkach sklepowych. Ma ona nastąpić mniej-więcej w połowie listopada i wtedy też poznamy ceny urządzenia na naszym rynku.