Michu w MAD Lions

Michał „MICHU” Müller został nowym zawodnikiem CS:GO w organizacji esportowej MAD Lions.

Po dwóch miesiącach przerwy Polak znalazł nową drużynę. Zasilając szeregi Lwów, ponownie połączył siły z Jakubem „kubenem” Gurczyńskim, który jest tam trenerem. Dwudziestoczterolatek pierwszy mecz w nowych barwach zagra pod koniec stycznia w ESEA Advanced.hu

Michał wciąż szuka punktu odbicia w swojej karierze. Przygodę w Team Envy podsumował jako „stracony czas”. Podobnie było w Evil Geniuses, którego częścią stał się w połowie kwietnia ubiegłego roku. Müller przedstawiany jako utalentowany i doświadczony gracz, z ogromnym zapałem do pracy miał wynieść grę EG na wyższy poziom. Tak się jednak nie stało.

Czytaj także: https://conowego.pl/gaming/nasi-na-esportowych-arenach-2021-111555

Tymczasem amerykański zespół spadał na łeb w międzynarodowym rankingu. Największym sukcesem drugiego półrocza 2021 był szczęśliwy awans na Majora i to aż do Fazy Legend. Ostatecznie Evil Geniuses zostało okrzyknięte najgorszą drużyną na tamtym etapie rozgrywek.

Po dwóch nieudanych latach, MICHU szuka szczęścia w hiszpańskiej organizacji MAD Lions.  Kuben próbuje uzupełnić luki w swoim składzie powstałe po odejściu Volodymyra „⁠Woro2k⁠” Veletniuka oraz Pere „⁠sausol⁠” Solsona Saumell. Woro2k, były snajper drużyny, był zdecydowanie jej gwiazdą, a na przestrzeni ostatniego roku wypracował sobie rating 1.19.

Po przyjściu Polaka niepełny skład drużyny prezentuje się następująco:

  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Thomas „TMB” Bundsbæk
  • Justinas „jL” Lekavicius
  • Michał „MICHU” Mülle
  • Jakub „kuben” Gurczyński (trener)
https://twitter.com/MADLions_EN/status/1481302450753753088?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1481302450753753088%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fesportnow.pl%2Fcsgo%2Fmichal-michu-muller-zasila-szeregi-mad-lions%2F