Mafia 4 może nie powstać? Niepokojące wieści!

Mafia 4 to gra mająca być prequelem słynnej trylogii. Fani wyczekują jej z niecierpliwością. Jak się jednak okazuje, nad produkcją zbierają się czarne chmury. Fala zwolnień u producenta – studia Hangar 13 napawa niepokojem osoby chcące znów wcielić się we wpływowego gangstera. Czy mamy się czego obawiać?

Mafia 4 – garść faktów

Tytuł ma powstać na ultranowoczesnym silniku Unreal Engine 5. Możemy więc być niemal pewni, że oprawa graficzna produkcji będzie bardzo realistyczna i powali nas na kolana (przez to Mafia 4 będzie wymagała mocnego sprzętu, aby grać w komfortowych warunkach). Sama fabuła ma stanowić prequel do znanej trylogii. Możemy się więc spodziewać, że osadzona będzie w ramach czasowych przed latami 30. XX wieku.

Obawy w kwestii premiery gry wzbudzają ostatnie informacje opublikowane przez Bloomberga. W ostatnich dniach, w kalifornijskim biurze Hangar 13 z pracą pożegnało się aż 50 z 87 zatrudnionych w nim pracowników. Jest to główny oddział studia. Dwa pozostałe znajdują się w Wielkiej Brytanii i Czechach. Niestety nie mamy informacji, jak sytuacja personalna wygląda w ich przypadku.

Czytaj też: Diablo Immortal dla PC można już pobrać!

Chyba każdy fan serii Mafia czeka teraz na konstruktywne wieści dotyczące przyszłości gry Mafia 4. My również. Gdy tylko w sieci pojawią się jakieś konkretne i jednoznaczne wieści dotyczące tej produkcji – będziemy Was natychmiast informować.

Grafika tytułowa: Hangar 13