Człowiek kontra pszczoła – wielki powrót Atkinsona?

Rowan Atkinson to jeden z najbardziej uwielbianych aktorów komediowych. Znamy go chociażby z serii traktującej o przygodach Jasia Fasoli, czy też z trylogii Johnny English. Tym razem komik powraca w nowym serialu Netflixa, który ma spore szanse na to, by rozbawić widzów do łez!

Przezabawny serial zmierza do Netflix!

Człowiek kontra pszczoła to przezabawna komedia pełna absurdalnych scen. Zwiastun opublikowany na polskim kanale Netflixa w YouTube jednoznacznie pokazuje nam, że zachowanie głównego bohatera (granego właśnie przez Atkinsona) dość mocno przypomina nam… Jasia Fasolę. I dobrze! Przecież przez lata chętnie wracaliśmy do przygód ciapowatego Anglika.

Pierwszy sezon serialu Człowiek kontra pszczoła składa się z dziesięciu odcinków. Rowan Atkinson wciela się w postać mężczyzny, zajmującego się luksusową rezydencją pod nieobecność jej właścicieli. W trakcie swojej pracy musi zmagać się z niesforną pszczołą. Rywalizacja między mężczyzną i owadem przyniesie całą lawinę niespodziewanych, bawiących do łez sytuacji.

Czytaj też: Indiana Jones powraca!

Netflix udostępni pierwszy sezon serialu Człowiek kontra pszczoła 24 czerwca. Na tą chwilę nie wiadomo, czy doczeka się on kontynuacji. Z pewnością wiele zależy od tego, jak produkcja zostanie przyjęta przez abonentów serwisu. Nie mogę się doczekać premiery, a Wy?

Grafika tytułowa: Netflix