MacBook Air z M2 na dniach w sprzedaży!

MacBook Air z procesorem Apple M2 to jedna z najgorętszych premier Apple w ostatnich tygodniach. Koncern z Cupertino w przypadku swojego przystępnego cenowo (jeśli można go tak nazwać) laptopa oferuje nam zupełnie nowy układ, który ma nam zapewnić niezrównaną wydajność na co dzień. Laptop będzie dostępny w regularnej sprzedaży już na dniach!

Niezły, ale swoje kosztuje!

Komputery MacBook Air z M2 zaoferują wydajny i energooszczędny procesor, który maksymalnie wspierało będzie 24 GB pamięci RAM i 2 TB pamięci masowej SSD. Taka konfiguracja w zupełności pozwoli na wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych i wymagających zadań. Swoje jednak kosztuje. Za topową wersję laptopa trzeba bowiem zapłacić w naszym kraju aż 14799 złotych. To bardzo konkretna kwota.

Apple deklaruje, że nowy MacBook Air po odłączeniu od ładowarki może pracować nawet 18 godzin bez przerw. Docenią go więc osoby pracujące zdalnie, mobilnie, które często korzystają z komputera z dala od źródła zasilania. Oczywiście jeśli na przykład zechcemy renderować wideo w wysokiej rozdzielczości, lub postawimy na inne, wymagające zadania, to czas pracy ulegnie odczuwalnemu skróceniu.

Z pewnością nowy MacBook Air z chipem M2 sprzeda się znakomicie. Koncern z Cupertino wynikami sprzedaży podzieli się z nami najpewniej za kilka miesięcy. Dopiero wtedy będziemy mogli jednoznacznie określić, czy użytkownicy macOS chętnie przesiadali się na nowszą wersję komputera Apple, czy też nie czuli potrzeby upgrade’u z poziomu komputerów z prockami M1 (starszej generacji).

Czytaj też: OneDrive jako album ze zdjęciami! Co warto wiedzieć?

MacBook Air z układem M2 w przedsprzedaży pojawi się w piątek 8 lipca. Start akcji o godzinie 14:00. Natomiast już tydzień później – 15 lipca – sprzęt trafi oficjalnie do oferty wiodących sklepów z elektroniką.

Grafika tytułowa: Apple