Sony z myślą o graczach! Oto INZONE!

Sony do tej pory niespecjalnie kojarzyło się nam z akcesoriami dedykowanymi graczom. W najbliższym czasie jednak ta sytuacja ulegnie zmianie. Koncern z Japonii zaprezentował bowiem właśnie sprzęt z rodziny INZONE, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach gier komputerowych. Co warto wiedzieć na jego temat.

Monitory Sony INZONE

Monitory Sony INZONE zostały stworzone z myślą o miłośnikach dynamicznej rozgrywki. Na początku dostępne będą dwa warianty urządzenia – INZONE M9 oraz INZONE M3. Pierwszy to 27-calowy monitor gamingowy 4K / 144 Hz, drugi natomiast – 27-calowy monitor gamingowy Full HD / 240 Hz. Obydwa urządzenia oferują wsparcie dla DisplayHDR i NVIDIA G-SYNC, bardzo krótki czas reakcji oraz świetne odwzorowanie kolorów. Wszystko to sprawia, że monitory Sony INZONE są doskonałym wyborem w przypadku osób, dla których ważne jest to, by obraz wyświetlany był w najwyższej możliwej jakości, bez żadnych kompromisów.

Słuchawki Sony INZONE

Sony zaprezentowało także słuchawki z rodziny INZONE. Łącznie przedstawiono trzy modele – INZONE H9, INZONE H7 oraz INZONE H3. Kolejno są to słuchawki bezprzewodowe z ANC, bezprzewodowe oraz model wyposażony w kabel. Potencjalnym nabywcom oferują wysoką jakość dźwięku. Modele bezprzewodowe oferują całkiem niezły czas pracy między ładowaniami (do 40h bez ANC) oraz nawet godzinę grania po 10-minutowej „randce” z ładowarką. Nie zabrakło wsparcia dla technologii dźwięku przestrzennego 360. Słuchawki cechuje przemyślana konstrukcja, dzięki której nawet długie sesje przed komputerem nie spowodują dyskomfortu.

Czytaj też: Samsung Galaxy XCover 6 Pro – gdy liczy się wytrzymałość!

Prezentowany sprzęt na półki sklepowe może trafić jeszcze w tym kwartale. Mam nadzieję, że lada moment poznamy ceny i że Sony w tej kwestii nie pojedzie zbyt mocno po bandzie oferując nam diabelnie drogi sprzęt dla graczy o odpowiednio zasobnych portfelach.