Lubiany tryb wraca do World of Tanks!

World of Tanks to zdecydowanie najpopularniejsza gra online o czołgach. Jej twórcy starają się regularnie urozmaicać zabawę graczom poprzez wprowadzanie różnych tematycznych eventów. Niektóre spośród nich tak spodobały się miłośnikom broni pancernej, że na stałe trafiły do corocznego harmonogramu produkcji. Właśnie wraca jedno z nich, którego głównym bohaterem jest legendarny niszczyciel czołgów!

Zmagania z kolosem czas zacząć!

Gracze po raz kolejny będą mogli wziąć udział w zmaganiach między Chartami a Blitzträgerem auf E110. Popularne i lubiane wydarzenie trwać będzie od 26 września do 10 października. Walki prowadzone będą w formacie 6 na 1. Całość okraszona jest steampunkową oprawą. Głównym antagonistą będzie tym razem nie baron Max von Krieger, a jego córka – Ermelinda Jung.

Za udział w kolejnych etapach wydarzenia gracze będą otrzymywać cenne nagrody jak kobiece załogi, ekskluzywne głosy, elementy dekoracyjne bazujące na wydarzenie, obligacje, dni konta premium, czołgi i wiele innych. Wisienką na torcie jest możliwość wypożyczenia legendarnego, niemieckiego niszczyciela czołgów Waffenträger auf E 100 na 5 bitew losowych! To czołg, który z regularnych bitew wycofano sześć lat temu ze względu na jego niesamowitą moc.

fot. Wargaming

Czytaj też: Sporo nowości w grach z serii Diablo!

Muszę przyznać, że w tryb Waffentragera będę pogrywał już trzeci rok z rzędu – od kiedy tylko zagościł on w corocznym harmonogramie World of Tanks. Jest to ciekawa odskocznia od codziennych bitew losowych i klanowych. A czy Wy zamierzacie wziąć udział w wydarzeniu?

Grafika tytułowa: Wargaming