Logitech Zone Wire Earbud – słuchawki stworzone do wideorozmów

Firma stworzyła produkt, który pozwoli uniknąć załamania nerwowego podczas łączenia się ze współpracownikami.

Koronawirus całkowicie zmienił to, jak pracujemy – można uznać to za truizm, ale gdy ponad 60% Amerykanów z wyższym wykształceniem (dane Pew Research) jest przekonanych, że ich praca może być wykonywana zdalnie, trzeba zacząć liczyć się z tym, że nawet stopniowe znikanie ograniczeń związanych z Covid-19 nie zapełni biur w stopniu znanym sprzed 2020 roku. Producenci sprzętu odpowiadają na to na różne sposoby – młodsi otrzymują tanie laptopy do nauki od Microsoftu, a pracownicy poszukują sprzętu i oprogramowania, który umożliwi im niezakłócone telekonferencje i łatwą komunikację ze współpracownikami. 

Czytaj też: Logitech G435 – bezprzewodowe, lekkie, kolorowe i ekologiczne

Doskonale wiedzą o tym również inżynierowie z firmy Logitech, którym podczas pracy nad nowym produktem firmy, Logitech Zone Wire Earbud, zależało na stworzeniu, małych, łatwych do przenoszenia zestawów słuchawkowych, prostych w podłączeniu do komputera, tabletu czy telefonu, umożliwiających wideorozmowy bez szumów i zakłóceń. Urządzenie posiada dwa mikrofony z wbudowaną redukcją szumów co sprawia, że głos jest wyraźny, a do odbiorcy nie przedostają się niepożądane dźwięki z biura, kawiarnii lub miejsca, gdzie aktualnie się pracuje. 

Zone Wired Earbuds, to również doskonała jakość dźwięku studyjnego, co zapewnia materiał membrany PET+PU. Dzięki temu słuchawki oddają czysty, niezakłócony dźwięk o odpowiednim poziomie głośności. Słuchawki pasują do każdego ucha –  zestaw posiada 4 wymienne, żelowe wkładki w rozmiarach XS, S, M i L. Ponadto zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki niskoprofilowym magnesom słuchawki utrzymują się razem, gdy nie są w użyciu i nie plączą się.

To co wyróżnia Zone Wired Earbuds jest również wbudowana funkcja Teams, która ułatwia obsługę połączeń Microsoft Teams i innych platform do komunikacji. Urządzenie posiada certyfikaty biznesowe dla Microsoft Teams™, Google Meet, Google Voice i Zoom oraz obsługuje platformy komunikacyjne Cisco Webex, BlueJeans i GoToMeeting. Stworzone przede wszystkim dla firm słuchawki można już kupić w Polsce za 449 zł. 

Zdjęcia: Logitech