Logitech G435 – bezprzewodowe, lekkie, kolorowe i ekologiczne

 Logitech G435 został stworzony z myślą o nowej generacji graczy – posiada żywe kolory, jest ultralekki. Dodatkowo wykonano go z myślą o zachowaniu równowagi ekologicznej.

O ekologii jest coraz głośniej i nic dziwnego. Dużo się o niej mówi, nie zawsze za słowami idą czyny. W przypadku Logitecha jest inaczej. Producent zaprezentował swój konkretny głos w tej sprawie. Jest nim wykonany w duchu zrównoważonego rozwoju.

Konsumenci, zwłaszcza młodzi gracze, bardzo dbają o naszą planetę i interesują ich skutki zmian klimatycznych. Zaprojektowaliśmy G435 z zamiarem stworzenia najlżejszego, najbardziej przystępnego cenowo i zrównoważonego zestawu słuchawkowego właśnie dla tych użytkowników, nie rezygnując jednocześnie ze stylu, wszechstronności i zaawansowanych funkcji, takich jak mikrofon z technologią kształtowania wiązki i obsługa wielu platform – powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech.

Ważąc zaledwie 165 gramów, G435 jest bardzo lekki i wystarczająco wygodny, aby nosić go przez cały dzień. G435 zostały zoptymalizowane pod kątem małych i średnich rozmiarów głowy. Wyposażono go również w opcjonalny ogranicznik głośności.
Słuchawki mogą współpracować z różnymi platformami. Połączenie bezprzewodowej technologii LIGHTSPEED 2,4 GHz oraz Bluetooth daje Ci swobodę bezprzewodowego połączenia z komputerem, konsolą PlayStation lub urządzeniem przenośnym. LIGHTSPEED Wireless łączy się z Twoim PC lub PlayStation poprzez adapter USB-A 2.4 GHz i zapewnia wydajność dostosowaną do potrzeb graczy. Bluetooth umożliwia połączenie z urządzeniem przenośnym i granie w gry lub słuchanie muzyki. 40-milimetrowe przetworniki zapewniają bogaty i wciągający dźwięk, a podwójne mikrofony kształtujące wiązkę eliminują potrzebę korzystania z mikrofonu na wysięgniku.  Zaawansowane mikrofony z funkcją kształtowania wiązki redukują również szumy z otoczenia, jednocześnie wzmacniając głos, dzięki czemu brzmisz tak, jakbyś znajdował się w tym samym pomieszczeniu co Twoi przyjaciele. Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G435 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-neonowo-żółtej, niebiesko-malinowej oraz biało-liliowej, dzięki czemu gracze mogą pokazać swój indywidualny styl i osobowość.  G435 zawiera również takie detale, jak wskaźniki Braille’a na lewej i prawej słuchawce, aby ułatwić osobom z wadami wzroku zorientowanie się, która strona jest która.  Cena – 359 zł.

Logitech o zestawie G435

G435 to najbardziej ekologiczny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, jaki do tej pory wyprodukowaliśmy.  Posiada on certyfikat CarbonNeutral, co oznacza, że finansujemy wysokiej jakości certyfikowane jednostki redukcji emisji dwutlenku węgla, aby zmniejszyć wpływ produktu na środowisko do zera. Części plastikowe zawierają co najmniej 22 procent materiałów pochodzących z recyklingu, a papierowe opakowanie pochodzi z lasów z certyfikatem FSCTM. Wybierając ten zestaw słuchawkowy do gier, robisz to, co do Ciebie należy, aby wesprzeć odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami.