Limitowany wariant Xiaomi 12T Pro oficjalnie!

Xiaomi niejednokrotnie udowadniało nam, że potrafi wprowadzać na rynek bardzo ciekawe limitowane edycje swoich smartfonów. Tym razem padło na całkiem świeży model w ofercie Chińczyków – Xiaomi 12T Pro. Co warto wiedzieć na temat wariantu urządzenia, który wkrótce trafi na rynek? Sprawdźmy!

fot. Xiaomi

Nowa wersja Xiaomi 12T Pro wygląda świetnie!

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition to nowy, limitowany do 2000 sztuk na całą Europę wariant lubianego smartfona. Aby zakupić urządzenie w takiej wersji trzeba się będzie nieźle nagimnastykować. Start sprzedaży zaplanowano na 16 grudnia. Co ciekawe, nową odmianę Xiaomi 12T Pro będzie można zakupić wyłącznie w Xiaomi pop-up store w Berlinie lub w dedykowanych witrynach internetowych – highsnobiety.com i mi.com. Chętnych na zakup na pewno będzie więcej niż samych telefonów dostępnych w ofercie.

Limitowany smartfon został opracowany na bazie najmocniejszej dostępnej na rynku odmiany Xiaomi 12T Pro. Możemy się więc spodziewać ekranu AMOLED o przekątnej 6,67″ i odświeżaniu 120 Hz. Sercem urządzenia jest Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 wspierany przez 12 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście na pokładzie mamy też nowoczesny moduł fotograficzny o rozdzielczości 200 MP. W zestawie nie mogło zabraknąć przewodu USB-C oraz wydajnej ładowarki o mocy 120 W.

fot. Xiaomi

Czytaj też: Nowy średniopółkowy Snapdragon dla graczy? Oto on!

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition będzie sprzedawany w Europie w cenie 899 euro. Z pewnością na jego zakup zdecydują się osoby, dla których będzie on inwestycją, a nie daily driverem użytkowanym na co dzień. Za kilkanaście lat takie limitowane warianty smartfonów z pewnością będzie można odsprzedać z konkretnym zyskiem.

Grafika tytułowa: Xiaomi