Kingston partnerem G2

Europejska organizacja esportowa G2 Esports ogłosiła partnerstwo z marką sprzętową Kingston FURY.

Dzięki partnerstwu, największy na świecie producent pamięci i powiązanych rozwiązań technologicznych, zostanie oficjalnym dostawcą pamięci i pamięci masowych do gier G2.

 W ramach umowy marka zapewni zawodnikom G2 swoje wysokowydajne dyski DRAM i SSD. Zgodnie z informacją, obie marki będą również współpracować na polach marketingowym i produkcji treści.

 „W ostatnim czasie firma wznowiła linię pamięci Kingston FURY zaprojektowaną z myślą o graczach i entuzjastach gier. Dlatego bardzo cieszymy się z możliwości powitania G2 w rodzinie Kingston”. Powiedział Robert Allen, dyrektor ds. marketingu na region EMEA w firmie Kingston. „Nie możemy się doczekać ponownej współpracy z Carlosem i G2 oraz wznowienia kontaktu z fanami organizacji”- dodał.

Czytaj także: https://conowego.pl/aktualnosci/crysis-4-oficjalnie-zapowiedziany-czekalismy-az-10-lat-114907

Kingston FURY dołącza do długiej listy partnerów organizacji esportowej. Należą do niej, między innymi Ralph Lauren , Logitech , BMW , Red Bull , Adidas , Betway , Mastercard i Secretlab .

Carlos Rodriguez, założyciel i dyrektor generalny G2 Esports , skomentował: „Kingston był ze mną najdłużej. Zarówno jako partner, jak i dostawca sprzętu, z którego korzystałem od lat. Uwielbiam markę, jej ludzi i perspektywiczne podejście, które wydają się mieć we wszystkim, czego dotykają”.

Rodriguez – były profesjonalny gracz zespołu SK Gaming już wcześniej korzystał z produktów z linii HyperX, dzięki czemu zdołał poznać ich możliwości.