Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany! Czekaliśmy aż 10 lat!

Crysis to marka doskonale znana starszym fanom strzelanek. Lata temu spędzali przy trzech częściach długie godziny. Na pewno więc wiele radości sprawi im fakt, że właśnie została zapowiedziana czwarta część serii. W sieci pojawił się nawet krótki teaser ze strony twórców gry. Czy wiemy na tą chwilę coś konstruktywnego na temat kontynuacji znanej serii?

Crysis 4 zrobi furorę wśród fanów serii?

Seria Crysis od zawsze ceniona była za otwarty świat oraz możliwość nieszablonowego podchodzenia do wykonywania kolejnych zadań. Akcja trzech poprzednich części serii osadzona była w niedalekiej przyszłości, więc tytuły nie były oznaczane jako produkcje osadzane w realiach science-fiction, a raczej jako futurystyczne shootery. Wszystkie Crysisy były także cenione przez graczy za świetną – jak na tamte czasy – oprawę graficzną.

Póki co teaser nie zdradza nam praktycznie żadnych informacji związanych bezpośrednio z grą. W tej kwestii musimy liczyć na przecieki, które powinny zacząć trafiać do sieci w mniej lub bardziej kontrolowany sposób w nadchodzących tygodniach. Jeśli seria Crysis ma powrócić z impetem, to twórcy muszą postawić na oszałamiającą oprawę graficzną, wciągający tryb fabularny oraz – przede wszystkim – świetny tryb wieloosobowy. Ten ostatni bardzo często stanowi o popularności i pozytywnym odbiorze strzelanek.

Czytaj też: Darmowy PUBG bije rekordy

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia w sprawie Crysisa 4. Mam nadzieję, że jakieś trailery z gry zostaną zaprezentowane na którychś z tegorocznych targów gamingowych. Dajcie znać, ile godzin Wy spędziliście przy poprzednich odsłonach serii!

Zdjęcie tytułowe: EA