Jabra Talk 65 – wygodne rozmowy gdziekolwiek jesteś!

Jabra Talk 65 to nowa słuchawka Bluetooth dedykowana tym osobom, które wiele godzin spędzają na rozmowach. Jest lekka, wygodna w użytku i gwarantuje niesamowitą jakość odtwarzania i przechwytywania głosu. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

fot. Jabra

Jabra Talk 65 oficjalnie!

Zestaw słuchawkowy Jabra Talk 65 zaprojektowany został z myślą o prowadzeniu wyraźnych rozmów w wyjątkowo głośnym otoczeniu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu 2 mikrofonów i możliwości 80-procentowej redukcji hałasu. Imponująco prezentuje się kwestia zasięgu nowej słuchawki – wynosi on aż 100 m. Mało które konkurencyjne rozwiązanie jest jej w stanie dorównać.

Konstrukcja zestawu zapewnia stopień ochrony IP54. Oznacza to, że jest zabezpieczony przed kurzem oraz wodą. Imponuje bateria wbudowana w słuchawkę. Jabra Talk 65 po jednym naładowaniu może nieprzerwanie pracować nawet przez 14 godzin. Bez problemów posłuży więc do rozmów i konferencji przez cały dzień.

„Zestaw słuchawkowy Bluetooth mono Jabra Talk 65 to znakomite dopełnienie telefonu. Dzięki 80-procentowej redukcji hałasu przy użyciu technologii z dwoma mikrofonami oraz zasięgowi łączności bezprzewodowej do 100 m można używać tego zestawu słuchawkowego do rozmów służbowych i prywatnych niezależnie od miejsca. Jest niezwykle komfortowy, dlatego idealnie dopasowuje się do użytkownika i nie rzuca się w oczy”. – Calum MacDougall, SVP w firmie Jabra

Czytaj też: Jabra Engage 55 – bezpieczne słuchawki dla profesjonalistów!

Najważniejsze funkcje i dane techniczne Jabra Talk 65:

  • 80% redukcja hałasu, technologia 2 mikrofonów i głos o wysokiej rozdzielczości.
  • Do 14 godzin rozmów.
  • Najwyższej klasy mobilność i wszechstronność dzięki zasięgowi łączności bezprzewodowej do 100-metrów.
  • Streaming danych GPS i multimediów.
  • Dostęp jednym dotknięciem do asystenta głosowego.
  • Lekka konstrukcja.
  • Odporność na kurz i wodę ze stopniem ochrony IP54.

Zestaw słuchawkowy Jabra Talk 65 jest dostępny w wybranych sieciach handlowych w rekomendowanej cenie producenta 99 EUR / 99 USD.

Grafika tytułowa: Jabra