Innowacyjny piekarnik Haiera z każdego zrobi mistrza kuchni

Wbudowana książka kucharska, osobisty asystent czy inteligentna termosonda to nieoceniona pomoc na czas świąt – tych i każdych kolejnych.

Wprowadzona niedawno do sprzedaży seria urządzeń do zabudowy Haier I – Touch 4 to nie tylko designerski wygląd, ale także intuicyjne rozwiązania. Piekarnik z aplikacją hOn, wbudowaną książką kucharską oraz interaktywnym ekranem dotykowym umożliwia łatwe zapisywanie i zapamiętywanie ulubionych dań. Kulinarne informacje będą w zasięgu ręki – co szczególnie przydatne w czasie przedświątecznych przygotowań. 

Dlaczego warto zwrócić uwagę na sprzęt Haiera? Po pierwsze, intuicyjny wyświetlacz pozwala w prosty sposób zarządzać dostępnymi programami, temperaturą i czasem gotowania. Kucharzom na każdym poziomie zaawansowania pomoże wbudowana książka kucharska wraz z osobistym asystentem Cook with Me, z kolei funkcja Climatech zapewni równomierne rozprzestrzenianie się ciepła wewnątrz piekarnika, dzięki czemu dania będą odpowiednio wypieczone bez względu na to, na którym poziomie we wnętrzu urządzenia będą ułożone. 

Czytaj też: Jedzenie zawsze świeże i zdrowe? Haier HBB 177 TNF odmieni Twoją kuchnię!

Panel Szefa Kuchni zadba o to, by zapewnić odpowiednie rozprowadzenie powietrza i wilgotności w piekarniku, co wpłynie na jakość wypieków. Korzystając z inteligentnej termosondy możesz kontrolować temperaturę podczas pieczenia, co jest szczególnie przydatne podczas pieczenia ryb i mięsa.  W piekarniku oświetlenie umieszczone zostało tak, by zapewnić widoczność 360°, dzięki czemu możemy widzieć, kiedy dania będą odpowiednio podgrzane czy upieczone.

Inne podkreślane przez producenta zalety dotyczą bezpieczeństwa i wygody. Drabinki i prowadnice teleskopowe zostały stworzone w taki sposób, by utrzymać potrawy w piekarniku niezależnie od ich ciężaru, dzięki czemu możemy swobodnie i komfortowo dokładać i wymieniać naczynia bez względu na to, czy korzystamy z brytfanny czy innej formy do pieczenia. To przyczynia się też do zmniejszenia utraty ciepła i zwiększenia wydajności, w czym pomaga także promieniowe ustawienie systemu chłodzenia wentylatora, które sprawia, że wewnątrz temperatura utrzymuje stały poziom nagrzania. 

Haier I-Touch 4 HWO60SM5T5BH jest dostępny w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 2999 zł.