Jedzenie zawsze świeże i zdrowe? Haier HBB 177 TNF odmieni Twoją kuchnię!

Odpowiednio zbilansowana dieta to w dzisiejszych czasach jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o zapewnienie nam długiego i zdrowego życia. Musi się ona składać z wielu wartościowych składników oraz witamin, które występują w spożywanych przez nas produktach. W ich przechowywaniu oraz w utrzymywaniu ich dobroczynnych właściwości pomoże nam nowoczesna lodówka do zabudowy Haier HBB 177 TNF, która jednocześnie odmieni oblicze naszej kuchni.

Unikatowe rozwiązania i troska o wygodę użytkownika – Haier wie, jak zaprojektować dobrą lodówkę!

Haier to lider rynku AGD na świecie. Producent ma ogromne doświadczenie w projektowaniu chłodziarek. Zawsze stawia na innowacje, które opracowywane są z myślą o użytkowniku i jego codziennych potrzebach. To jednak nie wszystko. Producent projektując swoje urządzenia przykłada ogromną wagę do wielu ważnych aspektów takich, jak: energooszczędność, higiena, utrzymanie świeżości przechowywanych produktów, czy wygoda użytkowania. Wśród innowacyjnych urządzeń spełniających te wysokie standardy znajduje się lodówka do zabudowy Haier HBB 177 TNF. Świetnie wpasuje się w każdą kuchnię projektowaną w pełnej zabudowie. Możesz postawić na klasyczne bądź nowoczesne wzornictwo swoich mebli, a ona zawsze będzie wyglądała świetnie! Wszystko po to, by w tym niezwykle ważnym dla każdego z nas miejscu panowała niesamowita harmonia.

Koniec ze szronem! Haier HBB 177 TNF pomoże Ci zapomnieć o tym problemie!

Z zamrażarek korzysta każdy z nas. W końcu to dzięki nim możemy przechowywać żywność zdatną do spożycia przez długie tygodnie. Dla wielu z nas problemem – nie tylko natury estetycznej – jest szron osadzający się na mrożonych produktach. W lodówce Haier HBB 177 zastosowano technologię Total No Frost. Koniec z kryształkami i lodem osadzającymi się na naszych mrożonkach! Nie musimy też tracić czasu na regularne rozmrażanie lodówki. Urządzenia wyposażone w taką funkcję są bardziej energooszczędne. Łatwiej także utrzymać w nich czystość.

5-gwiazdkowe dania w Twojej kuchni z technologią MyZone!

Nie od dziś wiadomo, że o sile potraw stanowią nie tylko pieczołowicie dobrane składniki, ale także ich odpowiednie przechowywanie. Haier zdaje sobie z tego sprawę. Lodówka HBB 177 TNF oferuje nam dostęp do autorskiej technologii producenta znanej pod nazwą MyZone. Jest to specjalna szuflada, która pozwala na szybkie dopasowanie wilgotności i temperatury (od -3°C do +3°C) do produktów, które w danej chwili chcemy w niej przechować. Użytkownik dostaje do wyboru kilka opcji:

  • QuickCool – szybkie schłodzenie,
  • Defrost – rozmrażanie w –3° C,
  • Chiller 0°C Fresh – program dedykowany przechowywaniu mięs i serów,
  • Sea food – program, który pomoże nam w efektywny sposób przechowywać owoce morza,
  • Fruit & Vegetables – program, dzięki któremu owoce i warzywa zachowają długo swoją świeżość.

Dla tych ostatnich przygotowana została także specjalna, dedykowana szuflada Green Box będąca zaawansowaną strefą chłodzącą. Szybko ocenimy stan przechowywanych warzyw i owoców dzięki przezroczystej konstrukcji i teleskopowym, wygodnym w obsłudze szynom.

Podział na strefy gwarancją świeżych produktów!

Wszystkim nam zależy, by produkty przechowywane w lodówkach jak najdłużej pozostawały świeże i zachowywały swoje dobroczynne właściwości. W końcu jesteśmy tym, co jemy, czyż nie? Haier doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w przypadku lodówki HBB 177 TNF serwuje nam szereg technologii Fresher Techs®, których zadaniem jest utrzymanie przechowywanych produktów we wzorowym stanie. Lodówka podzielona została na specjalne strefy dedykowane poszczególnym typom produktów, dzięki czemu dostosowuje i optymalizuje warunki przechowywania, aby żywność zachowała na dłużej swój smak, jakość i wartości odżywcze. Wśród nich są wspomniane wcześniej MyZone i Green Box.

Haier HBB 177 TNF – nowoczesna lodówka, która posłuży Ci latami!

Lodówka Haier HBB 177 TNF to urządzenie naszpikowane przydatnymi rozwiązaniami, które mają przenieść nasze wrażenia z użytkowania takiego sprzętu na zupełnie nowy poziom. Producent postawił w jej przypadku na zaawansowany, autorski system oświetlenia Sky LED Lighting. Zapewnia on świetną widoczność całej zawartości lodówki. W oczy rzuca się także srebrna tylna ściana urządzenia, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego bilansu termicznego.

Półki w lodówce są bardzo wytrzymałe i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Wykonane są bowiem ze szkła hartowanego. Utrzymanie ich w czystości nie powinno sprawić problemów. Haier nie zapomniał także o miłośnikach zimnych napojów i dobrych trunków. Model HBB 177 TNF wyposażono w specjalną półkę służącą do przechowywania napojów wymagających schłodzenia, na przykład wina. Dzięki takiej konstrukcji na półkach umieszczonych na drzwiczkach mamy więcej miejsca, które można teraz przeznaczyć na inne produkty spożywcze.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy Haier HBB 177 TNF cechuje także wysoki poziom energooszczędności – nowa klasa energetyczna F. Dodatkowo warto pamiętać, że Haier udziela 15-letniej gwarancji na kompresor inwerterowy. Oznacza to, że lodówka posłuży nam przez długie lata, a w razie awarii producent postara się szybko i sprawnie usunąć powstałą usterkę.

A jak Ty przechowujesz żywność?

Artykuł powstał we współpracy z Candy Hoover Polska Sp. z o.o.