Huawei Watch Ultimate – potężny zegarek nadchodzi!

Huawei udowodniło nam na przestrzeni ostatnich lat, że potrafi projektować naprawdę solidne smartwatche. Producent posiada w swojej ofercie zarówno eleganckie modele czasomierzy jak i takie, które dedykowane są sportowcom. Co jednak, jeśli od zegarka wymagamy niesamowitej wytrzymałości i bezkompromisowości? Na dniach zadebiutuje Huawei Watch Ultimate.

fot. Huawei

Bezkompromisowy zegarek dla wymagających

Producent postara się o to, żeby zegarek Huawei Watch Ultimate wykonany był z materiałów najwyższej jakości. Mamy prawo tego wymagać od flagowych smartwatchy czołowych producentów. Oczywiście czasomierz będzie pracował w oparciu o Harmony OS – system, pod kontrolą którego działa większość obecnych na rynku inteligentnych zegarków giganta.

Plakat promocyjny oraz informacja udostępniona w mediach społecznościowych Huawei sugeruje nam także, że nowy flagowy zegarek umożliwi nam korzystanie z łączności satelitarnej – która przydaje się w sytuacjach kryzysowych, kiedy to nie mamy dostępu do sygnału sieci komórkowej. Prezentacja nowego zegarka już na dniach. Huawei zaplanowało bowiem wydarzenie z nim związane na 23 marca.

Czytaj też: Śledzenie treningów – oto najciekawsze aplikacje!

Na razie nie wiadomo, czy zegarek Huawei Watch Ultimate zagości na polskim rynku. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że większość produktów chińskiego koncernu z segmentu smartwatchy trafia do sprzedaży w Polsce – możemy być o to spokojni.

Grafika tytułowa: Huawei