Huawei FreeBuds Pro 2 – to będą ciekawe słuchawki!

Huawei w Europie to cień giganta, który jeszcze kilka lat temu rozstawiał po kątach Samsunga i Apple. Mimo to koncern nie poddaje się i wprowadza do swojej oferty nowe produkty. Już wkrótce zadebiutują słuchawki Huawei FreeBuds Pro 2. Co będą miały do zaoferowania potencjalnym nabywcom?

fot. Huawei

Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei FreeBuds Pro 2 powstają przy współpracy ze znanym producentem urządzeń audio – Devialet. Pierwsze przecieki wskazują na to, że omawiany sprzęt zaoferuje nabywcom dwa przetworniki w każdej ze słuchawek. Ponadto Huawei FreeBuds Pro 2 mają charakteryzować się świetnym, głębokim basem oraz ANC na poziomie 47 dB. Sprzęt będzie można zabierać na treningi ze względu na certyfikację IP54.

Zadowalające będą osiągi wbudowanych w omawiane słuchawki akumulatorków. Będą mogły odtwarzać muzykę jednocześnie tłumiąc dźwięki z otoczenia nawet przez 4 godziny. Z kolei wyłączenie funkcji ANC podniesie czas pracy do 6,5 godziny. Etui ładujące zapewni słuchawkom czas działania do ponad 30 godzin bez konieczności sięgania po ładowarkę.

Czytaj też: Amazfit Bip 3 Pro lada moment w Polsce!

Huawei FreeBuds Pro 2 w momencie premiery mają kosztować 199 euro. To rozsądna cena biorąc pod uwagę możliwości, które będą miały nam do zaoferowania. Nie znamy jeszcze daty premiery na Starym Kontynencie.

Grafika tytułowa: Huawei