Amazfit Bip 3 Pro lada moment w Polsce!

Urządzenia z kategorii elektroniki noszonej to w ostatnich latach prawdziwy hit nie tylko w Polsce. Korzystamy z nich chętnie nie tylko w celu monitorowania stanu zdrowia czy śledzenia aktywności fizycznej. Często służą nam też po prostu jako interaktywne zegarki wyświetlające powiadomienia z naszego smartfona. Już wkrótce nad Wisłą zadebiutuje Amazfit Bip 3 Pro. Co będzie miał do zaoferowania polskim użytkownikom?

Amazfit Bip 3 Pro to niezły zegarek w dobrej cenie!

Najnowszy zegarek od Amazfit wyposażony został w kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 1,69 cala i rozdzielczości 240×280 pikseli. Matryca chroniona jest przez hartowane szkło 2.5D. Warto zaznaczyć, że urządzenie bez problemów spersonalizujemy zgodnie z naszym gustem. Oferuje bowiem aż 50 tarcz spośród których wiele możemy personalizować za pośrednictwem widżetów.

Akumulator urządzenia cechuje pojemność 280 mAh. Przekłada się to na 14 dni regularnej pracy lub 7 dni bardzo intensywnego użytkowania. Naładowanie baterii zegarka zajmuje około dwóch godzin. Smaczkiem w przypadku omawianego zegarka jest obsługa czterech systemów pozycjonowania satelitarnego, w tym GPS. Urządzenie jest także wodoodporne. Producent deklaruje odporność do 5 ATM i 50 metrów. Sprzęt pracuje pod kontrolą autorskiego oprogramowania.

Czas na kilka słów dotyczących funkcji urządzenia. Oferuje nam 61 trybów sportowych oraz funkcję monitorowania tętna, snu i poziomu stresu. Możemy także zmierzyć poziom natlenienia krwi. Nie zabrakło charakterystycznych dla smartwatchy opcji – śledzenia cyklu menstruacyjnego i przeprowadzenia relaksujących ćwiczeń oddechowych.

Amazfit Bip 3 Pro przekaże nam powiadomienia o nieodebranych połączeniach i SMS-ach. Otrzymamy też informacje o zdarzeniach w naszych aplikacjach. Producent pozwoli także na kontrolowanie odtwarzacza muzyki i wywoływanie spustu migawki w smartfonie. Dane nam będzie również korzystanie z funkcji Znajdź telefon. Oprócz tego mamy tu widżety aplikacji pogodowej, zarządzania alarmami, stopera czy listy zadań na dany dzień.

Czytaj też: Xiaomi Watch S1 Active – budżetowy smartwatch dla aktywnych

Prezentowany zegarek ma w naszym kraju kosztować 299 złotych. Dostępny będzie we wiodących sklepach z elektroniką od najbliższego piątku.