Huawei FreeBuds 5i z europejską ceną!

Huawei FreeBuds 5i to słuchawki, które oficjalnie zadebiutowały już jakiś czas temu. Do tej pory nie doczekały się jednak oficjalnej premiery w Polsce. Poznaliśmy jednak ceny akcesorium w niektórych krajach europejskich (w euro), co daje nam jakiś pogląd na to, czego możemy się spodziewać nad Wisłą.

fot. Huawei

FreeBuds 5i – co o nich wiemy?

Słuchawki FreeBuds 5i zadebiutowały oficjalnie w czerwcu. Huawei jednak nie śpieszyło się z ich premierą poza Chinami. Tak naprawdę sprzęt dopiero teraz trafia do pierwszych europejskich krajów i dzięki temu mamy okazję poznać jego oficjalną cenę. Ta została ustalona na 90 funtów lub 100 euro za zestaw. Oznacza to, że nad Wisłą FreeBuds 5i mogą kosztować nawet 500 złotych. To odczuwalny skok cenowy względem poprzednika. Co oferuje więc nowszy model?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że nowy model serwuje nam ciekawy design oraz obniżoną wagę – 4,6 g na każdą z pchełek. Poza tym koncern z Chin zdecydował się na zastosowanie w przypadku etui ładującego ogniwa o pojemności 410 mAh (w przypadku FreeBuds 4i był to akumulator 215 mAh). Nie sposób nie wspomnieć o tym, że Huawei postawiło w przypadku FreeBuds 5i na mocno poprawiony, niezawodny system redukcji hałasu.

Czytaj też: OPPO idzie w ślady OnePlusa i Samsunga!

Obecnie czekamy na premierę słuchawek Huawei FreeBuds 5i w Polsce. Gdy tylko pojawią się na naszym rynku, z pewnością będziemy je dla Was testować. Tymczasem dajcie proszę znać w komentarzach z jakich słuchawek Wy korzystacie na co dzień!

Grafika tytułowa: Huawei