HP wprowadza pierwszą cyfrową platformę doświadczeń WEX z AI oraz nowe usługi

Podczas tegorocznej konferencji Amplify Partner Conference 2024 firma HP zaprezentowała nowe oraz ulepszone rozwiązania, które mają wspierać partnerów w rozwijaniu działalności w zakresie usług i oprogramowania. Jednym z głównych ogłoszeń było wprowadzenie platformy cyfrowych doświadczeń HP WEX, wykorzystującej sztuczną inteligencję, która ma umożliwić dyrektorom ds. informatyki wyzwolenie pełnego potencjału pracowników.

Nowoczesne rozwiązania w służbie przedsiębiorstwom

HP WEX, następca narzędzia Workforce Central, ma zrewolucjonizować zarządzanie urządzeniami poprzez dostarczanie spersonalizowanych rekomendacji, integrację z różnymi systemami operacyjnymi oraz współpracę z partnerami, w tym Microsoft, w celu poprawy bezpieczeństwa i efektywności. Firma HP również podkreśliła swoje zaangażowanie w rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym poprzez wprowadzenie nowych programów, takich jak Device Life Extension Service i Partner Certified Refurbishment, które mają na celu wydłużenie żywotności urządzeń i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Dodatkowo, HP uprościło swoją ofertę usług, prezentując nowe usługi Managed Device Services i Managed Print Services, wraz z subskrypcją MPS oraz zestawami narzędzi do sprzedaży, aby ułatwić partnerom handlowym oferowanie usług i wsparcia swoim klientom. Te innowacje mają za zadanie przyspieszyć rozwój partnerów i klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i usługowych, które odpowiadają na współczesne wyzwania biznesowe. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie HP.

Czytaj też: Przyszłość pracy oparta na sztucznej inteligencji najważniejszym tematem HP Amplify Partner Conference

Grafika tytułowa: Anna Keibalo / PEXELS