Przyszłość pracy oparta na sztucznej inteligencji najważniejszym tematem HP Amplify Partner Conference

W dniach 5-7 marca 2024 r. HP gości swoich partnerów w Las Vegas podczas konferencji HP Amplify Partner Conference. Temat przewodni, „Future Ready – United We Win”, skupi się na konwergencji systemów hybrydowych i sztucznej inteligencji (AI) w kontekście kształtowania przyszłości pracy oraz długoterminowego, zrównoważonego rozwoju partnerów. Wydarzenie będzie również okazją do wprowadzenia nowych ulepszeń programu Amplify oraz zaprezentowania innowacyjnych produktów i rozwiązań.

Ważne wydarzenie. Istotne tematy

W wydarzeniu udział wezmą prezes i dyrektor generalny Enrique Lores oraz przedstawiciele partnerów firmy HP, w tym prezesi i dyrektorzy generalni takich gigantów branżowych jak Microsoft, Intel, NVIDIA, AMD, Qualcomm Incorporated oraz Google i Alphabet. Wspólnie będą omawiać najnowsze trendy i wyzwania związane z przyszłością technologii.

HP Amplify Partner Conference zapewni uczestnikom z ponad 95 krajów dostęp do najnowszych produktów i rozwiązań firmy w obszarach sztucznej inteligencji i systemów hybrydowych. Wydarzenie odbędzie się na powierzchni 30 000 stóp kwadratowych, a HP może pochwalić się portfolio obejmującym ponad 100 produktów i rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję.

Ponadto, firma zobowiązała się do zrównoważonego rozwoju, zapewniając, że konferencja będzie zasilana w 100% energią odnawialną, eliminując jednorazowe tworzywa sztuczne podczas posiłków i wspierając lokalne społeczności poprzez przekazanie resztek jedzenia do banku żywności. HP mierzyć będzie również ślad środowiskowy wydarzenia i podejmie działania w celu redukcji emisji dwutlenku węgla poprzez zakup offsetów.

Czytaj też: Nowe zagrożenia cybernetyczne według Raportu HP Wolf Security

Grafika tytułowa: Mika Baumeister / Unsplash