HONOR ulepsza system aparatów Falcon i sztuczną inteligencję w smartfonie HONOR Magic6 Pro

Już 25 lutego na prestiżowych targach MWC w Barcelonie zaprezentowany zostanie najnowszy flagowiec marki HONOR – Magic6 Pro. To wydarzenie będzie europejską premierą urządzenia, które wyróżnia się zaawansowanym systemem aparatów Falcon wspieranym przez sztuczną inteligencję, zapewniając doskonałą jakość fotografii mobilnej.

Ważne usprawnienia funkcji fotograficznych

Aby wyeksponować pełnię możliwości nowego flagowca, firma HONOR nawiązała współpracę z francuską szablistką i dwukrotną medalistką olimpijską, Cécilią Berder. Wraz z brytyjskim fotografem Tysonem, przygotowano krótki film nakręcony smartfonem HONOR Magic6 Pro, ukazujący dynamiczne pojedynki szablistek. Nagranie doskonale prezentuje niesamowite możliwości systemu aparatów Falcon, który z niezwykłą precyzją oddaje szybkie ruchy w sporcie.

Rozwijając trend poprawy fotografii sportowej, HONOR znacząco zmodernizował swój system aparatów Falcon, wyposażając go w aż 8 000 000 zdjęć, co sprawia, że jest jeszcze bardziej inteligentny. W porównaniu do poprzedniej wersji, Magic6 Pro automatycznie wychwytuje kluczowe momenty, takie jak ruch końcówki szabli, dostarczając użytkownikom wyjątkowych wrażeń w fotografii sportowej.

Wśród innowacji znajduje się także ulepszony mechanizm otwierania migawki, co pozwala na uchwycenie szybko zmieniających się momentów bez rozmycia ruchu. W smartfonie HONOR Magic6 Pro zastosowano silnik SMA, który zwiększa szybkość ustawiania ostrości, zapewniając jeszcze lepsze efekty w fotografii sportowej.

Ponadto, HONOR wprowadza pierwszy w branży niestandardowy HDR o bardzo dużym zakresie dynamiki, oferując poprawę zakresu dynamicznego aż o 800%. To przekłada się na precyzyjne odwzorowanie kolorów i jasności, szczególnie podczas fotografowania obiektów pod światło. Marka prezentuje także funkcję High Dynamic Range Imaging Enhancement z samodzielnie opracowanym algorytmem automatycznej ekspozycji, umożliwiając płynne przejścia między różnymi ustawieniami HDR, dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych.

Premiera HONOR Magic6 Pro na targach MWC obiecuje przynieść rewolucję w fotografii mobilnej, łącząc zaawansowane technologie z doskonałym wzornictwem i wyjątkowymi możliwościami fotograficznymi.

Czytaj też: OnePlus nie chce aktualizować smartfonów w nieskończoność

Grafika tytułowa: HONOR