Nadchodzi nowa generacja Nissana Interstar

Nissan wprowadza na rynek nową generację swojego flagowego modelu Interstar. Ten duży van został zaprojektowany z myślą o efektywności, maksymalnej wydajności i wygodzie użytkowania. Nowy Interstar nie tylko zyskał na rozmiarach i uniwersalności w porównaniu do poprzednika, ale także staje się pierwszym dużym vanem marki Nissan, który jest w pełni elektryczny, nie tracąc przy tym na wydajności.

Ciężkiej pracy się nie boi!

Nowy Interstar został stworzony, aby sprostać różnorodnym potrzebom firm, oferując szeroki zakres opcji dostosowania do konkretnych wymagań klientów, niezależnie od ich wielkości czy branży. Z wyrazistym przednim grillem nawiązującym do stylu pick-upów, pojazd prezentuje się zarówno nowocześnie, jak i solidnie, zapewniając niezawodność w codziennym transporcie.

Nowa generacja Interstara oferuje również różnorodne opcje zabudowy fabrycznej, w tym wywrotkę, skrzynię z opuszczanymi burtami czy nadwozie kontenerowe, co sprawia, że van ten może być dostosowany do wielu zastosowań biznesowych, zwiększając efektywność działania firm.

Wersja Interstar-e, pierwszy w pełni elektryczny van Nissana, zapewnia zrównoważoną jazdę bez utraty osiągów. Dzięki akumulatorowi o pojemności 87 kWh, pojazd może przejechać nawet do 460 kilometrów na jednym ładowaniu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla użytku miejskiego, spełniającym wymogi dotyczące emisji zanieczyszczeń.

Nowy Interstar został również zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, oferując liczne funkcje takie jak system hamowania awaryjnego czy monitorowanie ciśnienia w ogumieniu.

Zgodnie z założeniami Nissana, który zamierza całkowicie zelektryfikować swoją ofertę lekkich samochodów użytkowych od 2026 roku, nowa generacja Interstara stanowi ważny krok w tej strategii. Informacje na temat dostępności nowego modelu w Polsce zostaną podane wkrótce.

Czytaj też: Nissan świętuje 90-te urodziny

Grafika tytułowa: Nissan