HONOR udowadnia, że każdy może zostać mistrzem portretów!

Marka HONOR, z okazji premiery swoich najnowszych smartfonów z serii HONOR 200, zainaugurowała konkurs fotograficzny na swoich profilach społecznościowych. Konkurs, nazwany „Podziel się swoją Sztuką Portretowania”, zachęca uczestników do dzielenia się najlepszymi zdjęciami portretowymi, opisując jednocześnie, na czym polega vibe uchwyconego momentu. Wśród nagród znajdują się najnowsze smartfony HONOR 200, słuchawki HONOR Earbuds X6 oraz możliwość zakulisowego udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej organizowanej we współpracy z ELLE Polska. Konkurs potrwa do 17 lipca.

HONOR ogłasza konkurs fotograficzny z okazji premiery serii HONOR 200

Konkurs „Podziel się swoją Sztuką Portretowania” odbywa się na profilach HONOR na Instagramie i Facebooku. Nagrody za trzy najlepsze zdjęcia to odpowiednio: HONOR 200 Pro, HONOR 200 oraz HONOR 200 Lite. Dodatkowo, codziennie każde zgłoszenie ma szansę wygrać słuchawki HONOR Earbuds X6. Spośród uczestników zostaną wyłonione osoby, które wezmą udział w sesji zdjęciowej ELLE Polska, zyskując unikalną możliwość zobaczenia, jak wygląda jej organizacja od kulis. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy umieścić zdjęcie portretowe na profilu HONOR na Facebooku lub Instagramie, opisując vibe zdjęcia i dodając hashtagi #HONOR200, #ShareYourVibe oraz #SztukaPortretowania. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości ponad 10 tys. złotych.

Najnowsze smartfony z serii HONOR 200 wyróżniają się zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi, w tym trybem portretowym stworzonym we współpracy z legendarnym, francuskim studiem Harcourt. Dzięki zaawansowanym technologiom opartym na sztucznej inteligencji, smartfony te potrafią wykrywać zmiany oświetlenia, umożliwiając wykonanie perfekcyjnych zdjęć portretowych w różnych warunkach.

Czytaj też: Recenzja HONOR 200 Lite. Czy trafi w gusta mniej wymagających?

Grafika tytułowa: HONOR