Samsung Unpacked. Koreańczycy prezentują nowe urządzenia!

Ze względu na nadchodzące paryskie letnie igrzyska olimpijskie – których gigant z Korei jest partnerem – wydarzenie Samsung Unpacked zaplanowano w tym roku nieco wcześniej, niż zwykle. Lider rynku smartfonów z Androidem zaprezentował nam właśnie zupełnie nowe składane smartfony oraz akcesoria – słuchawki i zegarki. Mieliśmy okazję przyjrzeć się tym nowościom na żywo podczas konferencji zorganizowanej w Warszawie.

Nowe składane smartfony

Podczas tegorocznego wydarzenia Galaxy Unpacked w Paryżu, Samsung zaprezentował najnowsze modele smartfonów – Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także słuchawki Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro. Tym samym firma wprowadza na rynek nową erę mobilnej sztucznej inteligencji pod nazwą Galaxy AI, która ma zrewolucjonizować sposób, w jaki użytkownicy korzystają z technologii mobilnych.

Galaxy Z Fold6 to najsmuklejszy i najlżejszy model z serii Fold. Dzięki eleganckiemu, symetrycznemu designowi z prostą krawędzią, nowy model oferuje bardziej naturalne wrażenia podczas codziennego użytkowania. Konstrukcja została wzmocniona zawiasem i krawędzią, co zwiększa odporność na wstrząsy. Udoskonalony wyświetlacz główny jest bardziej odporny na zginanie, a cała seria została wykonana z materiałów takich jak Armor Aluminium i szkło Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, co czyni ją najtrwalszą w historii Galaxy.

Galaxy Z Flip6 natomiast zachwyca kompaktowym rozmiarem i wyświetlaczem Super AMOLED o wielkości 3,4 cala. Wyświetlacz ten został zoptymalizowany pod kątem AI, co pozwala na wygodne korzystanie z funkcji smartfona bez konieczności jego rozkładania. Dzięki Galaxy AI, użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości tego kieszonkowego urządzenia, a wiele funkcji dostępnych jest na wyświetlaczu zewnętrznym.I

Oba modele smartfonów zostały wyposażone w procesor Snapdragon® 8 Gen 3 dla Galaxy, który łączy najlepszą w swojej klasie wydajność obsługi danych, grafiki i funkcji neuronowych. Procesor został zoptymalizowany pod kątem AI, co pozwala na lepsze przetwarzanie grafiki i wyższą wydajność. Ulepszony układ chłodzenia maksymalizuje wydajność dzięki większej komorze chłodzącej w Galaxy Z Fold6 oraz wprowadzonej po raz pierwszy w Galaxy Z Flip6.

Galaxy Z Fold6 oferuje szereg funkcji opartych na AI, które zwiększają produktywność. Funkcja Note Assist w aplikacji Notes umożliwia tłumaczenie, podsumowania i automatyczne formatowanie notatek. Nowo wbudowana funkcja pozwala na transkrypcję, tłumaczenie i podsumowywanie nagrań głosowych. Teksty w plikach PDF mogą być tłumaczone podczas ich otwierania. Klawiatura Samsung z funkcją Tworzenie generuje sugerowany tekst na podstawie słów kluczowych. Rysik S Pen umożliwia wygodny dostęp do skrótów funkcji, takich jak tłumaczenie, dodawanie notatek czy zamiana szkicu w obraz.

Nowe funkcje Galaxy AI na Galaxy Z Fold6 usprawniają także komunikację. Dzięki podwójnemu wyświetlaczowi, funkcję Interpreter wyposażono w nowy tryb konwersacji, umożliwiający wygodne czytanie tekstów na wyświetlaczu głównym i zewnętrznym. Funkcja Live Translate obsługuje konwersacje telefoniczne w czasie rzeczywistym, a jej możliwości zostały rozszerzone na popularne aplikacje innych firm.

Ceny:

 • Samsung Galaxy Z Flip6 256 GB – 5199 zł
 • Samsung Galaxy Z Flip6 512 GB – 5749 zł
 • Samsung Galaxy Z Fold6 256 GB – 8699 zł
 • Samsung Galaxy Z Fold6 512 GB – 9199 zł
 • Samsung Galaxy Z Fold6 1 TB – 10199 zł

Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro

Seria Galaxy Buds3, w tym Galaxy Buds3 Pro, wprowadza nowe możliwości komunikowania się dzięki Galaxy AI. Funkcja Interpreter w trybie słuchania przez Buds3 tłumaczy mowę bezpośrednio do słuchawek, minimalizując trudności językowe. Nowe słuchawki wyposażono w funkcje takie jak aktywna redukcja szumu (ANC), adaptacyjna aktywna korekcja szumu (AANC) i inteligentna korekcja dźwięków (EQ).

Galaxy Buds3 i Buds3 Pro zostały zaprojektowane z myślą o komforcie noszenia, a ich nowoczesny design i intuicyjna obsługa sprawiają, że są idealnym wyborem dla osób ceniących styl i wygodę. Galaxy Buds3 Pro oferują wysokiej jakości dźwięk dzięki zaawansowanemu sprzętowi, w tym głośniczkom dwudrożnym i planarnemu głośnikowi wysokotonowemu.

Ceny:

 • Samsung Galaxy Buds3 – 749 zł
 • Samsung Galaxy Buds3 Pro – 1029 zł

Nowe smartwatche dla wymagających

Samsung zapowiedział wprowadzenie na rynek nowych modeli zegarków – Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra. Nowe urządzenia mają na celu zwiększenie dostępności technologii Galaxy AI, umożliwiając użytkownikom lepsze dbanie o zdrowie i samopoczucie. Nowe modele wyposażone są w zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia, które dostarczają spersonalizowanych informacji, pozwalających na pełniejsze poznanie swojego organizmu. Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra są kluczowymi elementami wizji Samsung dotyczącej wykorzystania sztucznej inteligencji do poprawy zdrowia użytkowników.

Galaxy Watch7 został zaprojektowany z myślą o codziennym monitorowaniu zdrowia. Wyposażony w nowoczesne czujniki, zegarek umożliwia rejestrowanie i analizowanie ponad 100 różnych treningów oraz tworzenie spersonalizowanych programów ćwiczeń. Funkcje takie jak analiza składu ciała, pomiary elektrokardiograficzne oraz monitoring ciśnienia krwi zapewniają użytkownikom kompleksowy obraz ich stanu zdrowia. Dzięki ulepszonym czujnikom BioActive, Galaxy Watch7 oferuje jeszcze większą dokładność pomiarów, co przekłada się na lepsze zrozumienie swojego samopoczucia.

Galaxy Watch Ultra, najnowszy i najpotężniejszy smartwatch w rodzinie Galaxy, oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i wydajności. Zegarek jest wyposażony w tytanową obudowę klasy 4 oraz system GPS o podwójnej częstotliwości, co pozwala na dokładne śledzenie lokalizacji nawet w trudnych warunkach. Funkcje takie jak pomiar funkcjonalnej mocy progowej, zaawansowane strefy tętna oraz tryb nocny sprawiają, że Galaxy Watch Ultra jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących najwyższej wydajności i trwałości. Nowe modele będą dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i stylu użytkowników.

Ceny:

 • Samsung Galaxy Watch7 40 mm Bluetooth – 1349 zł
 • Samsung Galaxy Watch7 40 mm LTE – 1549 zł
 • Samsung Galaxy Watch7 44 mm Bluetooth – 1449 zł
 • Samsung Galaxy Watch7 44 mm LTE – 1649 zł
 • Samsung Galaxy Watch Ultra – 2899 zł

Dostępność i oferta przedsprzedażowa

Zwróć stary smartfon i zyskaj od 600 do 3000 PLN w Programie Odkup

Samsung przygotował wyjątkową ofertę przedsprzedażową dla wszystkich, którzy planują zakup nowych modeli smartfonów Galaxy Z Fold6 lub Galaxy Z Flip6. Dzięki Programowi Odkup, klienci mogą otrzymać zwrot od 600 do 3000 PLN za swój dotychczasowy smartfon lub skorzystać ze zwrotu na konto w wysokości 450 PLN.

Program Odkup – jak to działa?

Aby skorzystać z Programu Odkup, wystarczy zakupić najnowsze modele Galaxy Z Flip6 lub Fold6 w okresie przedsprzedaży, trwającej od 10 do 23 lipca br. Oto jak można skorzystać z tej oferty:

 1. Zakup w sklepie Samsung na samsung.pl – Podczas zakupu na stronie Samsung, można natychmiastowo zyskać 450 PLN gwarantowanego bonusu, który zostaje uwzględniony w koszyku.
 2. Zakup u partnerów Samsung – U partnerów można wypełnić formularz dostępny na stronie samsungodkup.foxway.tech, aby skorzystać z Programu Odkup. Szczegóły promocji można znaleźć na przedsprzedaż-foldy.samsung.pl.
 3. Zakup w punktach sprzedaży – W wybranych punktach sprzedaży można wypełnić formularz bezpośrednio na miejscu i otrzymać natychmiastowy zwrot w Programie Odkup wraz z bonusem od Samsung.

Dodatkowe bonusy przy zakupie Galaxy Z Flip6 i Z Fold6

Dodatkowo, wszyscy, którzy zdecydują się na zakup najnowszych modeli Galaxy w przedsprzedaży, mogą liczyć na dodatkowe bonusy. Przy zakupie u partnerów handlowych, klienci otrzymają etui na nowy smartfon. Natomiast osoby, które kupią urządzenie w sklepie Samsung na samsung.pl, otrzymają roczne ubezpieczenie Samsung Care+ w prezencie.

Zwróć stary zegarek i zyskaj od 800 do 1000 PLN przy zakupie Galaxy Watch7 i Ultra

Przedsprzedaż obejmuje także najnowsze zegarki – Galaxy Watch 7 i Galaxy Watch Ultra. Klienci mogą skorzystać z dwóch alternatywnych benefitów. W Programie Odkup można odzyskać do 800 PLN przy zakupie Galaxy Watch 7 lub do 1000 PLN przy zakupie Galaxy Watch Ultra. Dodatkowo, przy zakupie tych zegarków można odsprzedać stary smartfon, co pozwala uzyskać zwrot od 600 do 3000 PLN, analogicznie jak w przypadku oferty premierowych smartfonów.

Alternatywna oferta przedsprzedażowa Zwrot na Konto umożliwia uzyskanie 250 PLN przy zakupie Galaxy Watch7 oraz 450 PLN przy zakupie Galaxy Watch Ultra. Kupujący otrzymują także dedykowany pasek: Fabric Band dla Galaxy Watch7 i Trail Band dla Galaxy Watch Ultra.

Galaxy Buds3 – cashback do 300 PLN w przedsprzedaży

Dla miłośników dobrego brzmienia, słuchawki z najnowszej serii Galaxy Buds3 są dostępne w przedsprzedaży od 10 do 23 lipca. Przy zakupie modelu Galaxy Buds3 można uzyskać zwrot 200 PLN, a przy zakupie Galaxy Buds3 Pro – 300 PLN. Dodatkowo, przy zakupie w przedsprzedaży można otrzymać etui Clip Case z karabińczykiem.

Ekosystem – więcej Galaxy w lepszej cenie

Przedsprzedaż nowych urządzeń Galaxy to doskonała okazja do rozszerzenia swojego portfolio urządzeń. Samsung przygotował promocję Multi Buy Offer, dzięki której można zyskać dodatkowo od 400 PLN (przy zakupie dwóch urządzeń z różnych kategorii) do 600 PLN (przy zakupie trzech urządzeń z różnych kategorii). Promocja obejmuje urządzenia Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Fold6, Galaxy Watch 7, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Buds3 i Galaxy Buds 3 Pro.

Galeria zdjęć z wydarzenia:

Czytaj też: Wydarzenie Samsung Unpacked za nami!