Hisense Laser TV 90L5H 4K już w Europie!

Koncern Hisense wprowadza do Europy telewizor Laser TV 90L5H 4K. To urządzenie bardzo innowacyjne, oparte na projektorze krótkiego rzutu. Dzięki niemu możemy zamienić nasz salon w salę kinową z prawdziwego zdarzenia. Co warto wiedzieć na temat przedstawianej nowości?

Innowacje w Twoim domu!

Nowoczesny Hisense Laser TV 90L5H 4K to projektor krótkiego rzutu, który potrafi generować nawet 90-calowy obraz o rozdzielczości 4K. Odświeżanie obrazu to standardowe 60 Hz. Za dostarczenie wysokiej jakości dźwięku odpowiadają dwa głośniki ze wsparciem dla Dolby Atmos. Ich moc to 15 W. „Skrzynka” projektora oferuje nam dostęp do złącz HDMI ARC oraz USB. Możemy więc podłączyć do niej zewnętrzne urządzenia – dysk, konsolę, peceta.

Wraz z projektorem dostarczany jest ekran do powieszenia na ścianie o przekątnej 90″. Producent zapowiedział już jednak, że w niedalekiej przyszłości wprowadzi do sprzedaży warianty 100- i 120-calowe. W tej chwili nowość od Hisense zadebiutowała we Francji, we Włoszech, w Hiszpanii i w Belgii. Lada moment sprzęt zadebiutuje na kolejnych rynkach. Cena to 2889,95 euro

Czytaj też: Samsung wyda więcej składanych smartfonów?

Dajcie koniecznie znać, czy przemawiają do Was innowacyjne rozwiązania, takie jak telewizory laserowe. A może wolicie korzystać ze standardowych Smart TV?

Grafika tytułowa: Hisense