HBO Max z propozycją dla fanów Batmana!

Batman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci uniwersum DC. Przez ostatnie kilkanaście lat w kinach i w telewizji zadebiutowało całe multum produkcji, w których pojawiał się człowiek-nietoperz. Jedną z nich jest animacja Batman: The Animated Series z 1992 roku. Tytuł będzie można przypomnieć sobie dzięki HBO Max!

Kultowa animacja powraca!

Batman: The Animated Series to dzieło wytwórni Warner Bros. Pierwsze odcinki serialu zostały zaprezentowane w 1992 roku. Produkcja została zdjęta z emisji siedem lat później. Przez ten czas cieszyła się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Charakterystyczna kreska, którą została narysowana do dziś wzbudza pozytywne wspomnienia. Dzięki HBO Max dane nam będzie ponownie śledzić przygody Batmana.

Wstępnie wiadomo, że na popularną platformę trafi pierwszy sezon produkcji składający się z 65 odcinków. Animacja zadebiutuje najpewniej na HBO Max w okolicach 15 lutego. Oczywiście ze względu na to, że prawa do serialu posiada Warner Bros. to możemy spodziewać się, że z czasem w serwisie pojawią się kolejne odcinki traktujące o zmaganiach lubianego bohatera z przestępczością.

Czytaj też: Projektor Epson CO FH02 – kino na 400 cali na Twojej ścianie

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy zamierzacie wrócić do tej świetnej animacji. Z pewnością wielu z Was oglądało ją w telewizji lata temu na kanałach TVP oraz Polsatu. Ja z pewnością zechcę poświęcić jej czas weekendami – mam sentyment do takich seriali z dzieciństwa.