Hama prezentuje praktyczny smart-wentylator kolumnowy!

Tegoroczne wakacje przywitały nas nieznośnymi wręcz upałami. Choć nieprzyjemna pogoda – póki co – minęła, warto przygotować się na jej ewentualny powrót. Niemiecki koncern Hama zaprezentował właśnie bardzo ciekawy, inteligentny wentylator kolumnowy, który zapewni w pomieszczeniu, w którym go ustawimy przyjemny chłodek. Co jeszcze warto wiedzieć o tym niezwykłym urządzeniu?

fot. Hama

Nowoczesność i inteligentne rozwiązania!

Urządzenie przybiera kształt słupka o wymiarach: 18,6 cm szerokości oraz głębokości i 119 cm wysokości. Wentylator od marki Hama można zainstalować w prosty sposób we własnej sieci Wi-Fi. Urządzenie współpracuje bezproblemowo z Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show, Google Nest Hub a także bezpośrednio z systemami iOS i Android. Dzięki takiej kompatybilności możemy liczyć na wysoki poziom funkcjonalności wentylatora.

Da się go oczywiście obsługiwać ręcznie na frontalnym panelu. Duży przejrzysty ekran LED prezentuje temperaturę pokojową i wybrane opcje za pośrednictwem pola dotykowego. O wiele wygodniej jednak zarządza się jego pracą za pośrednictwem aplikacji Hama Smart Home. W zasięgu użytkownika jest możliwość wybrania trzech ustawień prędkości dla efektu chłodzenia przy lekkim wietrze lub dla ochłodzenia w upalne, letnie dni. Można również wybierać różne wstępnie ustawione tryby – dla dziecka, naturalny, normalny i snu. 

Zasięg obrotu wentylatora wynosi 80°. Dzięki zintegrowanemu zegarowi ten wentylator podłogowy wyłącza się automatycznie po ustawionym czasie. Decydując się na zakup prezentowanego urządzenia możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.

fot. Hama

Czytaj też: Świetna inicjatywa Bolta – z myślą o kobietach!

Sugerowaną cenę detaliczną wentylatora kolumnowego Hama ze sterowaniem przez Wi-Fi ustalono na poziomie 399 zł.

Grafika tytułowa: Hama