Haier i-Pro 7 – profesjonalna pielęgnacja ubrań!

Suszarki bębnowe stają się coraz bardziej popularne. Nie tylko ze względu na wygodę użytkowania, ale również oszczędność czasu, a także profesjonalną pielęgnację ubrań. Dzięki specjalnym technologiom suszarka Haier i-Pro 7 HD100-A2979 pomoże zadbać o nawet najdelikatniejsze tkaniny. Co warto wiedzieć na temat omawianego urządzenia?

Bezkompromisowa suszarka pomocna na co dzień!

Jakie są cechy dobrej suszarki bębnowej? Przede wszystkim powinna w odpowiedni sposób dbać o nasze ulubione ubrania, by te mogły służyć nam jak najdłużej. Poza tym urządzenie powinno być trwałe oraz intuicyjne w obsłudze – by z korzystaniem z niego poradzili sobie nawet totalni laicy. Właśnie te kryteria spełnia Haier i-Pro 7.

Suszarka Haier i-Pro 7 została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić najlepsze rezultaty suszenia, ale również bezpieczeństwo nawet najdelikatniejszych tkanin. Osiągnięcie takich rezultatów umożliwia m.in. obecność nowatorskiego bębna Pillow Drum o strukturze imitującej kształt maleńkich poduszek. Pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej. Ubrania suszone są skutecznie, ale w bardzo delikatny sposób.

W trosce o nasze ubrania możemy wybrać jeden z czternastu dostępnych programów. Urządzenie poradzi sobie z całym wachlarzem tkanin – od grubych syntetyków, pościeli, bawełny i płaszczy, poprzez ubrania sportowe, dziecięce, kończąc na delikatnych tkaninach wełnianych czy kaszmirowych. Dodatkowo urządzenie posiada Certyfikat Woolmark, czyli gwarancję, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom pod wpływem pracy mechanicznej. Bakterie neutralizowane są za pośrednictwem pary wodnej.

Praktyczna obsługa!

Suszarka Haier posiada cechy, dzięki którym użytkowanie jej będzie jeszcze wygodniejsze. Po pierwsze – dzięki praktycznemu, wewnętrznemu oświetleniu bębna, możemy łatwo wkładać i wyjmować pranie bez widma pozostawiania czegokolwiek w środku. Po drugie – nowy system filtracji w suszarce Haier pozwala na skuteczne zbieranie kłaczków i włókien w jednym miejscu, dzięki trójwarstwowej konstrukcji filtra

To, co wpływa również na komfort użytkowania to duża pojemność bębna. Szeroki otwór pozwala na szybki, łatwy oraz wygodny załadunek i rozładunek suszarki, ale również oznacza mniejszą częstotliwość suszenia i oszczędności. Zastosowanie pompy ciepła pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii, redukując jej pobór nawet o 50% w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową.

Czytaj też: Jaki telewizor na Mistrzostwa Świata w Katarze?

Wybierając suszarkę Haier i-Pro 7 o klasie energetycznej A++, dbasz o środowisko, oszczędzasz swój cenny czas, ale również energię i płacisz niższe rachunki za prąd. Prezentowane urządzenie kosztuje w topowych sklepach ze sprzętem AGD 3499 złotych.