GTA VI zachwyci nas grafiką!

GTA VI to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Do niedawna fani serii zastanawiali się, czy w ogóle prowadzone są nad nią jakieś prace. Teraz, gdy już oficjalnie wiemy, że Rockstar pracuje nad nową odsłoną Grand Theft Auto, w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze przecieki związane z tą produkcją. Najnowszy wskazuje nam na to, że oprawa graficzna tego tytułu może powalić nas na kolana!

GTA VI skorzysta z nowoczesnego silnika graficznego!

Jeśli nowa odsłona serii GTA ma być hitem na miarę poprzednika to musi zaoferować nam wciągającą fabułę (o to raczej możemy być spokojni) oraz niesamowitą oprawę graficzną. Zapewne ta ostatnia pociągnie za sobą potężne wymagania sprzętowe, jednak fani realizmu muszą ponieść jakiś koszt chcąc cieszyć się niesamowitymi doznaniami, prawda?

Chris Klippel to leakster związany z branżą gier komputerowych. Jako jedna z pierwszych osób donosił o pracach prowadzonych nad kolejną odsłoną serii GTA. Na jego Twitterze pojawił się ostatnio wpis wskazujący na to, że GTA VI bazowało będzie na bardzo nowoczesnym silniku graficznym RAGE9. Ma on przenieść wrażenia z rozgrywki na zupełnie nowy poziom.

Naturalnie nowa wersja silnika graficznego od Rockstar Games (RAGE9), która zostanie wykorzystana przy tworzeniu GTA VI, będzie wspaniała. Dostałem bardzo dużo pozytywnych opinii, więc w tej kwestii nie mamy, o co się bać. Rozmawiamy o silniku, który wyprzedził swoje czasy.

Czytaj też: Oto nowości Prime Gaming na maj!

Mam nadzieję, że przecieki się potwierdzą i że GTA VI faktycznie zaoferuje nam potężny skok jakościowy względem poprzednika. Gracze mają prawo tego oczekiwać – w końcu od rynkowego debiutu GTA V w przyszłym roku minie dekada. Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy jesteście fanami produkcji od Rockstar i czego oczekujecie od nadchodzącej części popularnej serii.