Avatar: Istota wody – premiera coraz bliżej!

Avatar: Istota wody to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Trudno się dziwić. Wszakże jest to sequel jednej z najbardziej kasowych produkcji wszech czasów. Najnowsze działo Jamesa Camerona zadebiutuje na dużym ekranie za trzy tygodnie. A dziś do sieci trafił kolejny jego zwiastun.

To będzie murowany hit?

James Cameron w przypadku nadchodzącego, murowanego hitu odpowiadał będzie zarówno za scenariusz, jak i reżyserię. Oczekiwania wobec filmu są ogromne. Wystarczy przypomnieć sobie, jakie poruszenie wywołała pierwsza część Avatara w 2009 roku. Mimo dość trywialnego scenariusza produkcja zachwycała nas pięknem świata w niej przedstawionego oraz efektami specjalnymi. Jej sequel – ze względu na rozwój technologii związanych z obrazem i dźwiękiem – również może wzbudzić zachwyt. Obsada? Gwiazdorska – Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet czy Cliff Curtis.

„Akcja filmu Avatar: Istota wody rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.” – opis filmu

Czytaj też: GC Connect – poręczny HUB, spore możliwości

Avatar: Istota wody będzie z pewnością majstersztykiem od strony technicznej. Możemy spodziewać się, że także w polskich kinach przed seansami tej produkcji będą ustawiać się ogromne kolejki do kas biletowych. Wybierzecie się na ten film? Dajcie znać w komentarzach!