Ford Transit Custom MS-RT i Ranger MS-RT, nawiązujące do sportów motorowych trafią do Europy

Ford Pro ogłasza wprowadzenie na rynek swojej najnowszej linii ekskluzywnych pojazdów dostawczych z logo MS-RT. Nowe modele, Transit Custom MS-RT i Ranger MS-RT, są owocem bliskiej współpracy pomiędzy globalnym zespołem Forda a specjalistami z MS-RT, partnerem firmy M-Sport znanej z rajdowych maszyn Forda. Połączenie sportowego wyglądu, doskonałych właściwości jezdnych i transportowych możliwości tych pojazdów stanowi odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań zarówno do pracy, jak i rekreacji.

Nowe wersje popularnych modeli Forda

Transit Custom MS-RT cechuje się nie tylko stylistyką inspirowaną sportami motorowymi, ale także szeroką gamą układów napędowych, w tym wersją elektryczną o mocy 285 KM, czyniącą go najmocniejszym w historii. Natomiast Ranger MS-RT, znany jako „ekstremalny uliczny pick-up”, wyposażony jest w potężny silnik wysokoprężny V6 i nowy układ napędu na cztery koła, zapewniając nie tylko siłę, ale również stabilność na drodze.

Oba pojazdy będą dostępne u dealerów Transit Centrum w Europie, a dostawy rozpoczną się w połowie 2024 roku. Klienci mogą spodziewać się nie tylko doskonałej wydajności i wyjątkowego designu, ale także bogatego wyposażenia wnętrza oraz szerokiej gamy kolorów lakierów. To kolejny krok Forda w kierunku spełniania oczekiwań klientów poprzez połączenie innowacji, stylu i funkcjonalności w swoich pojazdach dostawczych.

Czytaj też: Wyjątkowa zabudowa Forda T powstała w Warszawie prawie 100 lat temu!

Grafika tytułowa: Ford